رهایی از زندان ذهن

28.000 تومان

سود شما: 7.000 تومان

تمرین روزانه به منظور دستیابی به آرامش در میان هجوم افکار

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

 درباره ی کتاب رهایی از زندان ذهن :

اگر یاد بگیریم افکارمان را بدون قضاوت ، فقط تماشا کنیم ، آنگاه می توانیم انرژی خود را صرف داشتن یک زندگی غنی و هدفمند کنیم . تمرینات این کتاب به شما در تحقق این هدف کمک می کند . این فعالیت ها که رویکرد جدیدی به نام درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT) استخراج شده اند ، به شما نمی گوید که تفکر مشکل ساز خود را متوقف و یا کنترل کنید بلکه به شما کمک می کند بیاموزید که چگونه می توانید بدون قضاوت ، نظاره گر افکارتان باشید . 

مقدمه ی کتاب رهایی از زندان ذهن

وقتی بیدار می شوید ، ذهن شما یک سفر را شروع می کند. در این سفر شما سوار ماشین می شوید و ذهنتان رانندگی می کند. گاهی با سرعت خطرناک پیش می رود . گاهی اوقات دقیقا شما را به مقصد می رساند و گاهی به جاده ای بیراه با علف های هرز می رسید.
ذهن شما می تواند خیابان هایی با خانه های عظیم و چمن زار های شیب دار به شما نشان دهد ، جاهایی که ممکن است با دیدن آنها احساس حسادت و شکست کنید.
افکار ما ممکن است خود آیند باشند و مارا به سمت احساس ترس ، بی لیاقتی یا عصبانیت و از دست دادن سوق دهند. 
این کتاب درباره ی چگونگی رسیدن به آرامش و مشاهده ی ذهن آموزش می دهد. همچنین می آموزید به ذهنتان اجازه دهید هر کجا که می خواهد برود ، اما سفر را خیلی جدی نگیرید. 

بخشی از کتاب رهایی از زندان ذهن

شما یک اتوموبیل کادیلاک خکستری رنگ می بینید و فورا به ذهنتان می آید این ماشین خوره ی بنزین است و همین ها هستند که باعث آلودگی محیط می شوند.
در حالی که دیدن و فکر کردن دو چیز متفاوت است ، ممکن است متوجه نشوید که این دو را با هم ادغام کرده اید. ماشین بزرگ خاکستری رنگ با مدل کادیلاک به «خوره ی بنزین » قضاوت می شود. 
بنابراین آنچه را که از طریق حواس خود تجربه می کنید با آنچه ذهنتان به شما می گوید ادغام می کنید . قضاوت های شما که فرضیات هستند  و نه واقعیت ، از واقعیت های قابل مشاهده جدایی نا پذیرند.

متیو مک کی / کاترین سوتکر / کتاب رهایی از زندان ذهن/ کتابی در زمینه ی روانشناسی و ایجاد زندگی خوب و ذهنی آرام  / انتشارات رابو/ انتشارات آثار برات 

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای مشاهده ی دیگر کتب در زمینه ی تربیتی به این 
لینک سر بزنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 200 g
ناشر

رابو

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

23.200 تومان

سود شما: 5.800 تومان

110.600 تومان

سود شما: 47.400 تومان

56.000 تومان

سود شما: 14.000 تومان

36.000 تومان

سود شما: 9.000 تومان