روزهای زخمی

%20 تخفیف

شبه گزارش جنگ در عراق و شام

لطفا صبر کنید...

روزهای زخمی

%20 تخفیف

شبه گزارش جنگ در عراق و شام

دسته بندی : دفاع مقدس
  • ناشر : سوره مهر
  • نویسنده : محمد صدری
  • سایز کتاب : رقعی
  • نوع جلد : شومیز
  • تعداد صفحات : 268
  • نوبت چاپ : چاپ اول
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر روزهای زخمی مبلغ 10,000 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
50,000
%20

40,000

تومان

محصولات مرتبط

درباره ی کتاب روز های زخمی:

بارها در ایران خودمان و میان دوستانم با این پرسش مواجه بوده ام که چرا مستند جنگی میسازی ؛ سوالی که هیچکس از مستند سازان راز بقا که مثلا به زندگی خرس های قطبی می پردازد نمی پرسند. و من نمیدانم جواب این دوستان را چه بدهم . اگر این پرسش شما هم باشد، شاید بتوانید پاسخش را لا به لای یادداشت های آن روز های زخمی پیدا کنید.


پیش گفتار نویسنده:

زمستان 98 بعد از بازگشت از سفر سوم سوریه بود که ویروس کرونا همه را خانه نشین کرد.قرنطینه ی خانگی خیلی ها را به کارهایی واداشت که در وضعیت معمول فرصت انجام شان را نداشتند.من هم بیمار شدم و دوران نسبتا طولانی بیماری ، که همه ی علائم ابتلا به کرونا را هم داشت، پشت سر گذاشتم و پس از بهبودی نسبی کار نوشتن کتاب را آغاز کردم . چندین بار خاطرات و عکس های سفر عراق و سوریه را مرور کردم. حاصل آن کتابی است که حالا پیش روی شما است.


بخشی از متن کتاب:

اولین باری که به جنگ رفتم سی وسه سال قبل بود. اما در آن صبح پاییزی، که هنوز حتی به بیست سالگی نرسیده بودم ، هرگز فکر نمی کردم سرنوشتم این گونه با جنگ گره بخورد.در تمام آن جنگ ها هر بار گلوله های دشمن نشانه ام رفته اند و جان سالم به در برده ام گویی اولین بار است پا به میدان جنگ گذاشته ام همه ی ترس ها ،امید ها ،آرزوها و خاطرات و همه ی اتفاقاتی که در آن لحظات برایم رخ داده است شبیه به هم بوده اند


این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

ناشر سوره مهر
نویسنده محمد صدری
سایز کتاب رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 268
نوبت چاپ چاپ اول