روزگاری جنگی درگرفت

64.000 تومان

سود شما: 16.000 تومان

شرح حال و هوای ورود سربازان آمریکا

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب روزگاری جنگی در گرفت :

در کتاب پیش رو جان استن بک صحنه هایی از جنگ را توصیف کرده که در زمان خبرنگاری به چشم دیده است . نویسنده با شرح حال و هوای ورود سربازان آمریکا به جنگ جهانی دوم در شمال آفریقا و انگلستان ، تعهد و مسئولیت روشنفکر را در مواجهه با مسائل اجتماعی به زیبا ترین شکل بیان می کند. در بخشی از کتاب می خوانیم : این فقط از روی شانس بود که آدم مدت درازی خبر نگار بماند و در متن حوادث باشد . با خواندن این گزارش ها از میزان تلفات به هراس می افتم. تنها مشتی ارواح وراج که شب ها وحشت می پراکندند و روزها را از ناله می انباشتند، زنده مانده اند.

درباره ی جان استن بک نویسنده ی کتاب روزگاری جنگی درگرفت :

جان استن بک زاده ی 1902 ، رمان نویس شهیر آمریکایی است که آثار واقع گرایانه اش تصویری از زندگی انسان معاصر را به نمایش می گذارد. تلاش بی وقفه ی او برای انعکاس واقعیات تلخ و پر از گزند طبقات فرودست و دور شدن از فضای رمانتیک حاکم بر ادبیات آمریکا باعث شد که آثار وی طی چند دهه تبدیل به روایتی از تاریخ نانوشته ی مردمان این سرزمین شود. 

بخشی از کتاب روزگاری جنگ در گرفت :

کشتی مقابل اسکله قرار می گیرد و صدای تنفس سبکی از اعماق آن شنیده می شود. حالا دیگر سربازان از وطن جدا شده اند ، در عین حال هنوز صد قدم هم از آن دور نیستند. بر عرشه ی بالایی ، چند مرد روی نرده ها خم شده اند و به اسکله و شهر پشت سرشان نگاه می کنند.آب روغن آلود ، با جریان مد ، لب پر می زند. دیگر هنگام رفتن است . در اتاق ستاد ، افسر فرمانده پشت میزش می نشیند. آجودان خسته ی موبور کنار اوست. تلفن زنگ می زند ، افسر فرمانده گوشی را برمی دارد.
جان استن بک / کتاب روزگاری جنگ درگرفت / رمان نقادانه و جامعه شناسانه درباره ی روزگار جنگ جهانی / ترجمه محمدرضا پورجعفری/ انتشارات نگاه /انتشارات آثار برات 
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای مشاهده ی دیگر رمان های خواندنی ادبیات جهان به این لینک سر بزنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 268 g
ناشر

نگاه

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

سخت

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

23.750 تومان

سود شما: 1.250 تومان

156.000 تومان

سود شما: 104.000 تومان

240.000 تومان

سود شما: 60.000 تومان

60.000 تومان

سود شما: 15.000 تومان