روز نوشت های ست گادین

36.000 تومان

سود شما: 9.000 تومان

این کتاب با زبانی ساده و متفاوت مجموعه ای از مطالب کاربردی و تحول آفرین را برای کسانی که به دنبال تغییراتی مثبت هستند در خود جای داده است

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب روز نوشت های ست گادین:

ست‌گادین، یک نویسنده، کارآفرین و مهم‌تر از همه، یک معلم است. او تا به‌حال، ۲۳ جلد کتاب نوشته که به ۳۵ زبان زنده دنیا ترجمه شده است. کتاب‌های او ۱۸ بار مقام پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان را کسب کرده‌اند. کتاب‌هایی مثل «شیب»، «گاوبنفش»، «مهره حیاتی» و «این است بازاریابی». ست‌گادین با تمرکز بر بازاریابی موثر و راهبری (Leadership)، ایده‌هایی برای ایجاد تغییر در همه‌چیز اشاعه داده که الهام‌بخش انسان‌های بی‌شماری در سراسر جهان شده است. او عمیق‌ترین و مهم‌ترین حرف‌ها را با زبانی ساده و متفاوت ارائه می‌دهد. ست‌گادین صاحب یکی از معروف‌ترین وبلاگ‌های جهان است و از سال ۲۰۰۸ تا به حال، هر روز وبلاگ‌نویسی می‌کند و در طول این همه سال، حتی یک روز هم نوشتن در وبلاگ خود را رها نکرده است. کتاب حاضر، گزیده‌ای از بهترین پُست‌های وبلاگ ست‌‌گادین در سال ۲۰۱۹ است. ست‌گادین برای هرکسی که می‌خواهد تغییر کند، بهتر شود و دنیا را به جای بهتری تبدیل کند، ایده‌های نابی دارد.
این کتاب با زبانی ساده و متفاوت مجموعه ای از مطالب کاربردی و تحول آفرین را برای کسانی که به دنبال تغییراتی مثبت هستند در خود جای داده است؛ مطالب اثر پیش رو به قلم کارآفرین و سخنران آمریکایی و معلمی تمام عیار پیرامون مدیریت، بازاریابی و رشد فردی نگارش شده اند. در واقع مجموعه حاضر درباره گستره ای تقریبا وسیع از مهارت ها، رفتارها و عادات صحیح، تکنیک ها و ابزارهایی سخن گفته که تاثیراتی ژرف به جای می گذارند و با شکل دهی افرادی بهتر دنیایی بهتر را به دنبال می آورند.

قسمتی از کتاب روز نوشت های ست گادین:

آستین ها را برای «نوشتن» بالا بزنید…
در حالی که ما داریم برای رسیدن به جهان پسا سوادآموزی با هم مسابقه می دهیم، یک میانبر غافلگیر کننده و تمایز افرین، در واقع همین می تواند باشد: آموزش نویسندگی.
امروزه کتاب های صوتی بیشتر از کتاب های کاغذی می فروشند. هوش مصنوعی می تواند نوشته را به فایل صوتی بدل کند. مردم همه چیز را اسکن می کنند ولی نمی خوانند. شما اهمیتی به این چیزها ندهید. «نویسندگی» را یاد بگیرید. بله فوق العاده است که یک توسعه دهنده، یک مهندس عمران یا یک ریاضیدان برجسته شوید ولی اغلب افراد از همان نوجوانی می دانند که این کاره نیستند.
اما نوشتن چه؟
اگر به عنوان یک بازیگر قادر به نوشتن باشید، معنی اش آن است که می توانید خودتان را بازی کنید.
اگر به عنوان یک بازاریاب قادر به نوشتن باشید، معنی اش آن است که می توانید داستان خودتان را روایت کنید.
اگر به دنبال شغلی هستید، توانایی شما در نوشتن باعث می شود جزو معدود افراد خاصی باشید که به چشم بیایید.
نوشتن یعنی تفکر سازمان یافته برای متقاعد شدن.
نوشتن فرصتی است برای شما تا از پای ننشینید و تفاوت بیافرینید.
شما برای نویسندگی به هیچ مجوز یا امکاناتی نیاز ندارید. شما برای نوشتن به علوم پیشتاز تخصصی یا پول هم نیازی ندارید. نویسندگی مهارتی است با بیشترین بازگشت سرمایه چون «نوشتن» نشانه ی فکر کردن است.

کتاب روزنوشت های ست گادین نوشته ی ست گادین نشر کلید آموزش را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 231 g
ناشر

کلید آموزش

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

39.200 تومان

سود شما: 9.800 تومان

33.000 تومان

سود شما: 22.000 تومان

71.200 تومان

سود شما: 17.800 تومان