زندگی خود را امروز تغییر دهید!

19.800 تومان

سود شما: 13.200 تومان

کتب روانشناسی و تغییر سبک زندگی به همراه سی دی

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب زندگی خود را امروز تغییر دهید:

ما اغلب به وسیله زنجیره‌ افکارمان زندانی می‌شویم و از آن‌جایی که بیشتر مشکلات به وسیله تخیل‌مان شکل می‌گیرند پس همة ما نیاز به راه‌حل‌هایی خیالی داریم. به همین دلیل برای تغییر، روش‌های مؤثری از کنترل فکر وجود دارد. اگر شما افکار، احساسات و ذهن هوشیارتان را هدایت کنید، آن‌گاه ذهن ناخودآگاهتان به همان جهت متمایل می‌شود. به راستی هیچ کاری وجود ندارد که انسان‌ها قادر به انجام آن نباشند. این کتاب به شما آموزش می‌دهد که چگونه می‌توانید از راه مغزتان تغییرات را ایجاد کنید و یاد بگیرید که متفاوت فکر کنید. هم‌چنین اینکه چگونه خودتان و آینده‌تان را باور کنید و تمریناتش این توانایی را به شما می‌دهد که تمام قسمت‌های زندگی‌تان را از غلبه بر آن برترین‌ها و ترک عادت‌های بدگرفته تا شاد و موفق بودن در کار و روابط را مدیریت کیند. عناوین برخی مطالب عبارت‌اند از: ساختن باورهای جدید، ساختار یقین، غلبه کردن بر تلقینات بد، کنار گذاشتن عادات و وسواس، غلبه بر فوبیای هراس(ترس)، و گذشتن از خاطرات بد.
ریچارد بندلر به شما کمک می‌کند تا آنچه را که می‌خواهید تغییر دهید و آنچه را که می‌خواهید بدست آورید، عملی کنید. ریچارد بندلر که در خلق ان-ال-پی شهرت جهانی دارد، کسی است که به پائول مک کننا آموزش داد و معتقد بود که شما می‌توانید همان کسی شوید که دوست دارید باشید. روش‌های او که استفاده‌شان تنها چند ثانیه وقت می‌برد به زندگی میلیون‌ها نفر شادی می‌بخشد. این کتاب غنی، شامل تمرینات بالقوه و ساده‌ای است که ریچارد بندلر پس از گذشت ۳۵ سال بدست آورده است. تمرینات این کتاب این توانایی را به شما می‌دهد که تمام قسمت‌های زندگی‌تان را از غلبه کردن بر ترس‌ها و ترک عادت‌های بد گرفته تا شاد و موفق بودن در کار و روابط، مدیریت کنید.
 
قسمتی از کتاب زندگی خود را امروز تغییر دهید:
1- اگر شما می خواهید کاری را به اتمام برسانید اول باید تصمیم بگیرید که به چه مقدار زمان نیاز دارید و چگونه زمان را برنامه ریزی کنید. این شما هستید که تصمیم می گیرید برای انجام هر کاری چه مقدار زمان در نظر بگیرید و بگویید چه مقدار زمان برایتان کافی است.
2- بیشتر بیاموزید که چگونه روی صدای درونتان درجه کنترل بگذارید و با اسلوب و قاعده تصاویر را قرار دهید تا بتوانید آنچه را که قصد دارید باور کنید و آنچه را که نمی خواهید باور کنید، انتخاب کنید. هر چه قدر بتوانید پروسه ذهنی خود را تحت اختیار قرار بگیرید بیش تر می توانید زندگی تان را تحت کنترل خود در بیاورید.
3- وقتی شما می خوابید ذهن خودآگاهتان استراحت می کند و به راستی کار زیادی انجام نمی دهد، اما ذهن ناخودآگاه در رویا است. و به شما کمک می کند آنچه که در روز اتفاق افتاده را پردازش کنید.
کتاب حاضر در راستای هدایت رفتار، به نگارش در آمده و راهکارهایی را در این باره ارائه می‌کند، تا به کمک آن خواننده از دارو درمانی پرهیز کرده و تغییرات مثبت در خود به وجود آورد، تغییراتی که آهسته، مستمر و همیشگی خواهند بود. خواننده با مطالعه گام به گام این کتاب، غلبه بر مشکلات را خواهد آموخت و تغییرات دائمی در زندگی اش ایجاد می شود. نویسنده کتاب، بر این باور است که “به راستی هیچ کاری وجود ندارد که انسان ها قادر به انجام آن نباشند”، بنابراین، اگر افکار، احساسات و ذهن هوشیار خود را هدایت کنیم، ذهن ناخودآگاهمان به همان سمت و سو تمایل می‌یابد. این کتاب، پیشنهادات ساده‌ و موثری است برای کنترل خودمان به یک روش مثبت و سازنده.
مطالب کتاب در سه بخش اصلی نوشته شده، فهرست مطالب کتاب به ترتیب زیر می باشد:
بخش اول: بر مشکلات غلبه کنید
مباحث پرداخته شده در این بخش، غلبه بر تلقینات بد، غلبه بر فوبیا، ترس و هراس، و غلبه بر تصمیمات بد، هستند.
بخش دوم: کارهای نیمه تمام خود را به اتمام برسانید
کنارگذاشتن عادات بد و وسواس، بهره گیری از فرصت های بزرگ، به پایان رساندن آزمایش ها، امتحان ها و گزارشات، به انجام رساندن تعهدات، مهمترین عناوین این بخش می باشند.
بخش سوم: دست به کار شوید
توصیه به داشتن تفریح و سرگرمی، ورزش کردن، سازمان یافته تر عمل کردن، تصمیمات بزرگ گرفتن، مباحثی هستند که در این بخش، به آنها پرداخته شده است.
کتاب زندگی خود را امروز تغییر دهید را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 213 g
ناشر

استاندارد

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

81.000 تومان

سود شما: 54.000 تومان

29.750 تومان

سود شما: 5.250 تومان

28.000 تومان

سود شما: 12.000 تومان

55.200 تومان

سود شما: 13.800 تومان