ساحل پول جردن آدلر

27.000 تومان

سود شما: 18.000 تومان

به رویاهای زندگی تان از طریق بازاریابی شبکه ای تحقق بخشید

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب ساحل پول :

بازاریابی شبکه‌ای عبارتست از توزیع محصولات و خدمات از طریق شبکه‌ای از نمایندگی‌های مستقل. هر نماینده مسئول فروش و مصرف قسمت کوچکی از محصول و سپس جذب دیگران برای انجام دادن همین کار است. حجم فروش از طریق عده‌ی زیادی از افراد ایجاد می‌شود که هر کدام مقدار کمی از محصول را خرید و فروش می‌کنند. حق‌العمل (پورسانت) بر مبنای آموزش توزیع‌کنندگان جدید و مصرف محصول و خدمات در آن شبکه پرداخت می‌شود. شرکتِ ارائه‌دهنده‌ی کالا یا خدمت نیز می‌تواند با به‌ کارگیریِ شبکه‌ای از افراد که بابت به‌ اشتراک‌گذاری محصولات یا خدمات مورد علاقه‌شان با دیگران از طریق تبلیغات دهان‌به‌دهان دستمزد دریافت می‌کنند، نیازش را به کمپین‌های تبلیغاتی گران‌قیمت مرتفع سازد. فردی که به‌ دنبال فرصت درآمدی است می‌تواند با تکرار دادوستد و فروش در داخل سازمان در حال رشدش، جریان نامحدودی از پورسانت را ایجاد کند.
پول در ساحل به شما یاد می‌دهد چگونه مسیر 30 ساله را در عرض 3 تا 5 سال طی کنید. به شما می‌آموزد زندگی خود را بر اساس ساعات آزاد و نه ساعات کاری برنامه‌ریزی کنید و درآمد سالیانه‌ی شما را به درآمد ماهیانه‌ی شما تبدیل می‌کند. این کتاب برای کسب درامد رسوبی مستمر ولذت همیشگی از زندگی، رویکرد ساده‌ای را آموزش می‌دهد. پول در ساحل فراتر از یک کتاب است؛ یک سبک زندگی‌ست که جردن باور دارد هرکسی می‌تواند به آن دست یابد. همه می‌توانند زندگی رویارویی داشته باشند؛ در ساحل یا هر موقعیت دیگری که دوست دارند. جردن معتقد است برای رسیدن به زندگی رویارویی خود در کنار ساحل، باید به امکان‌پذیر بودن آن باور داشته باشید. این کتاب به شما نشان می‌دهد که چه چیزی امکان‌پذیر و چگونه می‌توان به آن دست یافت. جردن با زبانی ساده ومحاوره‌ای کتاب را به پیش می‌برد و شما حس می‌کنید در حال گفت‌وگو و یادگیری رودرو از این ابرلیدر هستید. نیازی به یادداشت برداری یا سعی در هضم این کتاب نیست. تنها کافی‌ست با خیال راحت بنشینید و از خواندن کتاب لذت ببرید.

بخشی از کتاب ساحل پول:

وقتی برای اولین بار ایده ی کتاب به ذهنم خطور کرد، پیش از اینکه حتی محتوای کتاب را توضیح بدهم، عنوان پیشنهادی ام را برای شخصی بیان کردم. گفتم: « عنوان کتابم این است: پول در ساحل » . آن شخص گفت: « منظورت اینه که می تونم برم لب ساحل تفریح کنم و با این حال بازم پول در بیارم؟ » گفتم: « دقیقا » . گفت: « پس حتماً باید این کتاب رو بخونم! » . عنوان کتاب گویای همه چیز است. 
شاید اصلاً سر رشته ای از بازاریابی شبکه ای نداشته باشید. حتی شاید اصلاً معنای آن را ندانید، ولی عنوان کتاب نظرتان را جلب کرده و همین مساله باعث شده آن را بردارید و خواندنش را شروع کنید. بالاخره چه کسی دلش پول در ساحل نمی خواهد؟ 
پول در ساحل یعنی با یک بار انجام دادن کاری بارها و بارها پول نصیب تان شود. پول در ساحل به شما اجازه می دهد به لب ساحل ( یا هر جایی که دل تان می خواهد ) بروید و چه سر کار بروید یا نه، پول به حساب تان واریز شود. پول در ساحل به این معنی نیست که برای کسب درآمد سخت کار کنید. پول در ساحل به معنی کار هوشمندانه برای کسب درآمد نیست. پول در ساحل اصلاً به معنی کار کردن برای کسب درآمد نیست. در واقع پول در ساحل به معنی درآمد ۱۰۰ درصد رسوبی است. درآمد رسوبی، درآمد حاصل از حق امتیاز است که هفته به هفته، ماه به ماه و سال به سال به جیب تان سرازیر می شود. 
وقتی درآمد رسوبی در ساحل دارید، کاملاً مختارید آن طور که دل تان می خواهد زندگی تان را اداره کنید. می توانید با افراد مورد علاقه تان نشست و برخاست کنید. می توانید بخوابید و دیر سر کار بروید یا اصلاً کل هفته را سر کار نروید. می توانید هر موقع دل تان خواست هر چیزی را که دوست دارید بخرید. می توانید نزدیک اقیانوس، در جنگل، کوهستان یا صحرا زندگی کنید یا شایدم سفر دور دنیا را انتخاب کنید و به سیاحت سرزمین های جدید بپردازید. 
دانستن این نکته خالی از لطف نیست که اصلاً اهمیتی ندارد چه کاری انجام می دهید، در هر صورت کسب درآمد دارید! به هنگام خرید در مرکز خرید، وقتی در سینما مشغول تماشای فیلم هستید، وقتی به همراه خانواده در بیرون از منزل شام می خورید، وقتی گلف بازی می کنید، وقتی در کوهستان در حال رانندگی هستید، وقتی اسکی روی آب می کنید و وقتی خوابید، همچنان درآمد دارید!
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید. 

توضیحات تکمیلی

وزن 198 g
ناشر

پارسینه

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ چهارم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

80.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان

27.000 تومان

سود شما: 18.000 تومان

40.200 تومان

سود شما: 26.800 تومان

52.800 تومان

سود شما: 13.200 تومان