سارقی در باغ وحش

9.600 تومان

سود شما: 2.400 تومان

ماجراهای کارآگاه دینک و دستیارانش

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب سارقی در باغ وحش :

تمامی کودکان از خواندن قصه‌هایی جذاب و هیجان‌انگیز لذت خواهند برد. از طرفی دیگر، برای آن دسته از کودکانی که هنوز به مدرسه نمی‌روند یا سواد کافی ندارند، قصه خواندن می‌تواند سبب رشد و تقویت خلاقیت آنان شود. کتاب قصه سارقی در باغ وحش از آثار ران روی می‌باشد؛ که آن را انتشارات مبین اندیشه در سال 1398 برای اولین بار منتشر نمود و در اختیار کودکان علاقه‌مند به قصه خوانی قرار داد. همچنین، خرید آنلاین کتاب سارقی در باغ وحش برای والدینی که مایل هستند برای فرزندان خود قصه بگویند، کاربردی است.
کتاب سارقی در باغ وحش، توسط مریم لطفی قهرمانلو به زبانی ساده و روان ترجمه شده است.
«درک»، نگهبان باغ وحش یک بچه ببر کوچولو را در قفس می‌گذارد. یک خانواده ثروتمند چینی برای دیدن ببر به باغ وحش ملی می‌آیند. آقای «چو» یک چشم ببر در داخل یک صندوقچه دارد که در دیدار با رئیس‌جمهور ناپدید می‌شود. رئیس‌جمهور از تمامی میهمان‌های آنجا خواهش می‌کند تا سالن را ترک نکنند تا چشم ببر پیدا شود؛ «مارشال» و «کی سی» دو نفر از کارکنان باغ وحش هستند که نسبت به برخی از اتفاقات رخ‌داده در باغ وحش مشکوک هستند که بیان آن‌ها می‌تواند به پیدا شدن چشم ببر کمک کند و … .

در کتاب سارقی در باغ وحش می خوانیم :

درک نگهبان باغ وحش گفت : این جاند یک بچه ببر کوچولو در بغل کی سی گذاشت و یک بچه ببر هم به دست مارشال دوست صمیمی کی سی داد.« الان غذا خوردند ، بنابراین باید بخوابند.» کی سی گفت: « مچکرم » سپس دوبار عطسه زد…
کتاب سارقی در باغ وحش را به همراه تخفیف آن خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 101 g
ناشر

آوای منجی

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

40.000 تومان

سود شما: 10.000 تومان

9.600 تومان

سود شما: 2.400 تومان

24.000 تومان

سود شما: 6.000 تومان

5.600 تومان

سود شما: 1.400 تومان