کتاب سایبانی برای زمین اثر حمید نوایی لواسانی انتشارات کانون پرورش و فکری کودکان و نوجوانان -20 % تخفیف

معرفی و خرید کتاب سایبانی برای زمین  اثر حمید نوایی لواسانی نشر کانون پرورش و فکری کودکان و نوجوانان | تخفیف | baratbooks.ir

کتاب سایبانی برای زمین اثر حمید نوایی لواسانی انتشارات کانون پرورش و فکری کودکان و نوجوانان


این داستان درباره نوجوانی است که به دلیل ابتلای ناگهانی پدربزرگش به بیماری فراموشی، درگیر مساله تخریب باغ قدیمی و خانوادگی‌شان می‌شود.

رمان, کودک و نوجوان
20 % تخفیف
30000.00
24000.0000
20 % تخفیف
با خرید هر جلد کتاب سایبانی برای زمین مبلغ 6000.0000 تخفیف دریافت می کنید.

بخشی از کتاب


انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کتاب «سایبانی برای زمین» از مجموعه «رمان نوجوان امروز» را در ۲۱۶ صفحه با شمارگان ۲هزار و ۵۰۰ نسخه و قیمت ۳۰هزار تومان منتشر کرده است. حمید نوایی لواسانی در کتاب سایبانی برای زمین، یکی از دغدغه‌های مرتبط با محیط زیست را مطرح کرده است و این موضوع نابودی و تخریب باغ‌های تهران است. باغ‌هایی که به نام کمربند سبز تهران معروفند و در این شهر پر از دود و آلودگی، یکی از راه‌های نجات زمین و همچنین حفظ سلامت مردم محسوب می‌شوند. در این داستان با پسرک نوجوانی آشنا می‌شویم که پدربزرگی دارد. پدربزرگش باغی سبز و پربار دارد اما ناگهان به بیماری فراموشی مبتلا می‌شود و این موضوع باعث می‌شود تا پای نوه‌اش هم به مساله تخریب باغ باز شود و همین، سرآغاز ماجراهایی است که برای او رخ می‌دهد. در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «آن موقع‌ها وقتی بابا یوسف از آدم زمین‌خوار برایم حرف می‌زد، بدجوری تخیل کودکانه‌ام به کار می‌افتاد. زمین‌خوار را موجودی غول‌پیکر و زشتی می‌دیدم که زمین‌های سرسبز و پردرخت مردم را برمی‌دارد، تکه‌تکه می‌کند و به دهان آب‌افتاده و گشادش فرو می‌برد. بعد با دندان‌های زرد و کثیفش آن‌ها را مثل بیسکویت، خارت خارت می‌جود و آخر سر هم از روی شکم‌سیری آروغ پُر گرد و خاکی می‌زند...» این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

کتاب های مرتبط

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این کتاب ثبت نشده است.