سبزی کار میلیونر 1 هادی فردین نژاد

68.000 تومان

راهنمای 100 درصد عملی پرورش و پولسازی از سبزیجات

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب سبزی کار میلیونر 1 :

کتاب سبزی کار میلیونر، به قلم هادی فردین نژاد نگارش شده و از سوی انتشارات کلید آموزش در 296 صفحه منتشر و روانه بازار کتاب شده است.
کتاب حاضر با مطالب آموزنده و تأثیرگذار راهی برای آموزش چگونگی سبزی کاری و کسب درآمدی عالی از آن می گشاید. شما با مطالعه این کتاب علاوه بر آشنایی با روش های صحیح سبزی کاری به رازهای سبزی کاران موفق ایران پی خواهید برد  و صفر تا صد کاشت، داشت و برداشت خاص ترین سبزیجات دنیا را آموزش خواهید دید. با بکارگیری اصول گفته شده در کتاب پیش رو خواهید توانست به اشتغالی پایدار و درآمدی سرشار دست یابید.
در این کتاب علاوه بر اینکه با سبزی کاری، اصول و تاریخچه اش آشنا می شوید، تمام چیزهایی را که برای یک گلخانه لازم است تا بشود انواع سبزی را (که بعضی ها جزو گل ها و بعضی دیگر جزو گیاهان دارویی هستند) پرورش داد نیز می شناسید و به معرفی کاملی از آن ها دست می یابید.

بخشی از کتاب سبزی کار میلیونر 1 :

روش کاشت جعفری

جعفری به عنوان یک محصول یک ساله کشت می شود. در هنگام آماده سازی مزرعه، خاک باید به خوبی زیرو رو شده و بستر رشد ایجاد گردد. برای تغییر وضعیت خاک در صورت نیاز می توان از کودهای نیتروژن، فسفر و پتاسیم قبل از کشت استفاده کرد. اگر کاشت بیش از یک بار کشت مد نظر باشد، می توان در طول فصل رشد یک بار دیگر نیز از کود استفاده کرد. پس از تهیه بذر از منابع معتبر، می توان بذرها را در بسترهای کاشت 90 تا 100 سانتی متری در ردیف های دو، سه یا چهارتایی در عمق 6 میلی متری کاشت.
از آنجایی که بذرهای جعفری به آرامی و به طور غیر یکنواخت جوانه می زنند، برخی از تولیدکنندگان برای کاشت از گیاهان استارتر استفاده کرده و پس از پرورش این گیاهان در گلخانه، آن ها را در زمین اصلی بازکاشت می کنند. گیاهان بازکاشتی معمولاً در ردیف های 90 سانتی متری به فاصله 10 تا 20 سانتی متر از هم کاشته می شوند. حذف علف های هرز نیز باید به طور مرتب انجام گیرد.
بذر جعفری در دمای 5 تا 32 درجه سانتی گراد قادر به جوانه زنی است. دمای مطلوب برای جوانه زنی جعفری در روز 27 درجه سانتی گراد و دمای شبانه 20 درجه سانتی گراد است.
کتاب سبزی کار میلیونر را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 329 g
ناشر

کلید آموزش

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

1400

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

25.600 تومان

سود شما: 6.400 تومان

18.000 تومان

سود شما: 12.000 تومان

39.200 تومان

سود شما: 9.800 تومان