ستارگان شوم بخت ما نشر آثار برات

34.200 تومان

سود شما: 22.800 تومان

بهترین رمان انتخاب شده سال

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب ستارگان شوم بخت ما :

کتاب ستارگان شوم بخت ما با توصیف زندگی دشوار هیزل آغاز می شود. هیزل با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کند . نا امیدی نخستین حسی است که با شروع کتاب ، دریافت می کنید. بیماری هیزل او را به دختری افسرده و گوشه گیر تبدیل کرده است . والدینش که نگران این وضع او هستند جهت جلوگیری از منزوی شدن او ، توصیه می کنند در جمعی که در آن کودکان سرطانی شرکت دارند حضور پیدا کند . 
او در همین نشست ها با پسری به نام آگوستوس آشنا می شود . اگوستوس آشنا می شود . اگوستوس به خاطر سرطان استوخان ، یک پایش را از دست داده است. و این آشنایی سرآغاز یک رابطه ی عاشقانه عمیق بین آن دو وقوع اتفاقاتی می شود که شما در حین خواندن آن زیبا ترین داستان عاشقانه مدرن را تجربه خواهید کرد.

بخشی از کتاب ستارگان شوم بخت ما :

نگاه پسر همچنان روی من ثابت مانده بود. احساس می کردم از فرط شرم ، صورتم گل انداخته ، بالاخره با خودم کنار آمدم و من هم نگاهش را با نگاه پاسخ دادم. امتیاز خیره شدن که فقط در انحصار پسرها نیست !
پاتریک برای بار هزارم قصه ی پر غصه ی سرطانش را بازگو کرد. چشم از او برنمی داشتم ، گویی بین ما دو نفر ، مسابقه ی چه کسی بیشتر می تونه زل یزنه در حال برگزاری بود. بالاخره پسر لبخندی زد و چشمان آبی رنگش را به سویی دیگر دوخت . وقتی دوباره به من خیره شد، ابرویی به نشانه ی اینکه دیدی من بردم بالا انداختم . او هم متقابلا شانه ای بالا انداخت . داستان پاتریک تمام شد و نوبت اعضای گروه فرا رسید. 
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 300 g
ناشر

آثار برات

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

112.000 تومان

سود شما: 28.000 تومان

136.000 تومان

سود شما: 34.000 تومان

60.000 تومان

سود شما: 15.000 تومان

56.000 تومان

سود شما: 24.000 تومان