ستارگان شوم بخت ما

52.000 تومان

سود شما: 13.000 تومان

ماجرای نوجوان 17 ساله ای را روایت می کند که از وقتی پزشکان، بیماری او را تشخیص داده اند، زندگی اش با مرگ گره خورده است. افسرده شده؛ بیشتر وقت خود را در تختخواب می گذراند.

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

داستان خطای بخت ستارگان ما داستانی سراسر عاشقانه است، داستانی که بعد از خواندن تنها یک صفحه‌ از آن، دیگر نمی‌توانید از خواندنش دست بکشید. جان گرین نویسنده‌ی کتاب خطای بخت ستارگان ما داستان عشق بین هیزل گریس و آگوستوس واترز را بیان می‌کند. داستان عشق زوجی که در نبرد با سرطان با یکدیگر آشنا می‌شوند.

این کتاب در 256 صفحه ترجمه شده توسط نرگس اسلامی و اعظم قاسمی توسط انتشارات آثار برات به چاپ رسیده است.

کتاب ستارگان شوم بخت ما با توصیف زندگی دشوار هیزل آغاز می شود. هیزل با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کند. نا امیدی، نخستین حسی است که با شروع کتاب، دریافت می کنید. بیماری هیزل، او را به دختری افسرده و گوشه گیر تبدیل کرده است. والدینش که نگران این وضعیت او هستند جهت جلوگیری از منزوی شدن او، توصیه می کنند در جمعی که در آن کودکان سرطانی شرکت دارند حضور پیدا کند. او در همین نشست ها با پسری به نام اگوستوس آشنا می شود. اگوستوس به خاطر سرطان استخوان، یک پایش را از دست داده است. و این آشنایی سرآغاز یک رابطه ی عاشقانه عمیق بین آن دو و وقوع اتفاقاتی می شود که شما در حین خواندن آن زیباترین داستان عاشقانه مدرن را تجربه خواهید کرد: تلفیقی از حس امید و نا امیدی، غم و شادی، خنده و گریه، عشق و نفرت و… نثر کتاب ستاره های شوم بخت ما به قدری شیواست که ناخودآگاه شما را با خود همراه می کند. به روز بودن اطلاعات نویسنده باعث شده که کتاب هرچه بیشتر برای نسل جوان قابل لمس باشد و نکته مثبت دیگر شروع خوب و پایان عالی کتاب است، که هیچ گونه علامت سوالی در پایان برای شما باقی نمی ماند. به اعتراف بسیاری از خوانندگان، این رمان آن قدر گیر است که هنگام خواندن آن، فکر می کنید با اگوستوس و هیزل زندگی می کنید، با آنها غذا می خورید؛ به سفر می روید: عشق می ورزید و گاه، اشک می ریزید .

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 293 g
ناشر

آثار برات

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

32.550 تومان

سود شما: 13.950 تومان

54.000 تومان

سود شما: 36.000 تومان

38.250 تومان

سود شما: 6.750 تومان