سرود کریسمس دو زبانه

25.000 تومان

این کتاب از بزرگترین چالش های ذهن بشر و زوایای تاریک آن سخن می گوید

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

کتاب سرود کریسمس نوشته ی چارلز دیکنز

سرود کریسمس، اثر جاودان چارلز دیکنز، با روایتی ساده و در یک فضای فانتزی، از بزرگترین چالش های ذهن بشر و زوایای تاریک آن سخن می گوید.اسکروج پیر، غرق در دنیای تاریک و پر محنت خود که همدمی جز ثروتش ندارد، در نیمه شبی به خواب می رود و سپیده دم، خود را همچون کودکی تازه به دنیا آمده می یابد.او چه در رؤیایش دید که زندگی اش را این دچار تحول کرد؟

بخشی از کتاب

اسکروج فردی خسیس، مرموز و تودار بود و مثل جغد ها به تنهایی و گوشه گیری عادت داشت.سرمای درونش را می شد از آن دماغ بزرگ و هر ذره ی دیگری از وجودش حس کرد.گام های شق و رق، چین و شکن های روی پوست،چشمان سرخ و لب های کبودش،همه و همه، از این سردی حکایت داشت…به نظر می رسید که دمای بدن برای او کیفیتی ناشناخته است.قهوه اش را کاملا سرد می خورد،چه در چله ی تابستان و چه در روزهای سرد کریسمس.برف و بوران یا هرم سوزان خورشید، کوچکترین تاثیری بر اسکروج نداشت.نه از گرمی هوا جانش گرم می شد و نه از سرما به خود می لرزید.هیچ باد و طوفانی نبود که خشن تر از او باشد یا دانه برفی که سردتر از او. در ریزش شدیدترین باران ها، سنگین ترین برف ها و مخرب ترین تگرگ ها نیز می توان لطافتی یافت همان چیزی که اسکروج با آن بیگانه بود.کسی پیدا نمی شد که در کوچه و خیابان از احوال او جویا شود و بگوید سلام اسکروج عزیز، حالت چطوره؟پس کی میخوای به دیدن ما بیای؟گداها نزدیکش نمی شدند تا چیزی طلب کنند.بچه ها از سایه اش گریزان بودند.

درباره ی نویسنده

چارلز جان هافِم دیکنز (به انگلیسی: Charles John Huffam Dickens) (زاده ۷ فوریهٔ ۱۸۱۲ – درگذشته ۹ ژوئن ۱۸۷۰) نویسنده نامدار انگلیسی و برجسته‌ترین رمان‌نویس عصر ویکتوریا بود. به عقیدهٔ جیمز جویس، نویسندهٔ معاصر، از ویلیام شکسپیر به این سو، دیکنز تأثیرگذارترین نویسنده در زبان انگلیسی بوده‌است.
بسیاری از رویدادها و شخصیت‌های کتاب‌های چارلز دیکنز، بازتابی از رویدادها و شخصیت‌های زندگی واقعی دیکنز هستند. از او برای داستان‌سرایی و نوشتار توانمندش و خلق شخصیت‌های به یادماندنی، بسیار تحسین شده‌است. دیکنز در طول زندگی خویش، محبوبیت جهانی بسیاری یافت. از نوشته‌های پرآوازه او می‌توان دیوید کاپرفیلد، آرزوهای بزرگ، الیور توئیست و داستان دو شهر را نام برد.

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
سرود کریسمس / کتابی در زمینه ی ادبیات کلاسیک جهان / چارلز دیکنز / ترجمه ی رحیم اصلانی / انتشارات گهواره / انتشارات آثار برات
این کتاب از مجموعه ی دو زبانه ی داستان های مشهور را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 173 g
ناشر

گهواره

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

80.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان

36.000 تومان

سود شما: 24.000 تومان

41.600 تومان

سود شما: 10.400 تومان

126.400 تومان

سود شما: 31.600 تومان