سفری بر بال آرامش و سکوت

%40 تخفیف

دريچه اي رو به آرامش براي زندگي در دنياي پر هياهو، شلوغ و پرتنش امروزي

لطفا صبر کنید...

سفری بر بال آرامش و سکوت

%40 تخفیف

دريچه اي رو به آرامش براي زندگي در دنياي پر هياهو، شلوغ و پرتنش امروزي

دسته بندی : مثبت و انگیزشی
  • ناشر : استاندارد
  • نویسنده : دیوید کنتز
  • سایز کتاب : رقعی
  • نوع جلد : شومیز
  • تعداد صفحات : 168
  • نوبت چاپ : چاپ اول
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر سفری بر بال آرامش و سکوت مبلغ 13,800 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
34,500
%40

20,700

تومان

محصولات مرتبط

درباره ی کتاب سفری بر بال آرامش و سکوت :

اثري است از دكتر ديويد كنتز به ترجمه محمدصادق عظيم و چاپ انتشارات استاندارد. دريچه اي رو به آرامش براي زندگي در دنياي پر هياهو، شلوغ و پرتنش امروزي. كتابي كه آموزش خواهد داد چگونه شادمان و بدون احساس گناه زندگي كنيد و با اميد و انگيزه به هر آنچه كه مي خواهيد دست يابيد. مهم اين است كه تشخيص دهيد چه چيزي دلخواهتان است، از كجا آمده ايد، به كجا مي رويد و چگونه بايد مسير را طي كنيد. آرامش و موفقيت حق هر انساني است، اگر به دنبال آن هستيد مطالب اين كتاب را از دست ندهيد.
هرکس که کاری را میخواهد شروع کند، اگر به اندازه کافی از هوش و آرامش خود کمک نگیرد، شکست میخورد یا این که از آن کار، ناامید میشود و آن را کنار میگذارد. افراد باید بدانند که چه چیزی میخواهند و به دنبال چه چیزی هستند و بالاخره باید بدانند که چطور باید این راه را طی کنند. افراد به لحظاتی آرامش و سکوت احتیاج دارند تا آنچه را فراموش کرده اند به یاد آورند و بدانند که چه میخواهند. زیرا در سکوت اندیشه، زبان آرامش، زبان تنهایی، افراد به مهمترین اهداف زندگی خود نزدیک میشوند و میتوانند آن را به دست آورند. از این رو، نگارنده در کتاب حاضر، راه های کسب آرامش و شادمانی در زندگی را ارائه کرده است. به یاد آوردن زمان؛ به دست آوردن تعادل؛ آرامش خود را در کار بیابیم؛ خودشناسی؛ و ارتباط با دیگران، از جمله بخشهای کتاب است.

گزیده ای از کتاب سفری بر بال آرامش و سکوت :

براي هر استرس احتياج به مدتي استراحت و تعطيلي داريم. هنگامي كه دچار استرس مي شويم نمي توانيم از حالت استرس مستقيما به حالت طبيعي برسيم. مگر اين كه مدتي بدون استرس استراحت نماييم. اين استراحت كه براي استرس يك نوع پادزهر قوي است براي سلامتي لازم است. اگر از انجام استراحت در زمان هايي كه دچار استرس مي شويم خودداري كنيم، استرس ها روي هم انباشته مي شوند و در نتيجه به ما آسيب وارد مي كنند. اين آسيب هم مي تواند روحي و هم مي تواند جسمي باشد.

کتاب سفری بر بال آرامش و سکوت را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
ناشر استاندارد
نویسنده دیوید کنتز
سایز کتاب رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 168
نوبت چاپ چاپ اول
کد کتاب 102880