سه ماه رویایی

12.800 تومان

سود شما: 3.200 تومان

زندگینامه و خاطرات شهید کاظم عاملو

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب :

همه رفتارش به این گواهی می داد که هیچ تعلق و وابستگی به این دنیا ندارد و نگاهش به آخرت است. یک روز با کاظم از کوچه ای رد می شدیم،دیدیم پیرزنی نشسته و گدایی می کند.کاظم معمولا دست رد به سینه فقرا نمی زد و هرچقدر در توانش بود کمک می کرد؛ولو مبلغ ناچیز. در این حین معمولا کار جالب دیگری هم می کرد.پول را که داد،به محض اینکه پیرزن دعایش کرد کاظم گفت:
«برای من دعا نکن.برای امام(ره) دعا کن.امام(ره) اگه زنده باشه،بهتره و خیرش به همه می رسه.»
به تعبیری می خواست بگوید که عمر ما هم فدای امام (ره) و ولایت.یعنی تا این اندازه می خواست خودش را برای ولایت خرج کند و مایه بگذارد.
کتاب سه ماه رویایی، زندگی‌نامه داستانی و خاطرات شهید کاظم عاملو است که به همت انتشارات شهید ابراهیم هادی  گردآوری و منتشر شده است.

در بخشی از کتاب سه ماه رویایی  می‌خوانیم:

ما خودمان حجاب هستیم، بین خودمان و وجه الله، اگر چنانچه کسی فی سبیل الله و در راه خدا این حجاب را شکسته است، خود را شکسته است و هرچه داشته است را در طبق اخلاص گذاشته و تقدیم کردهاست. ما برای درک کامل ارزش و راه شهیدان مان فاصله ای طولانی را باید بپیماییم. و در گذر زمان و تاریخ انقلاب و آیندگان آن را جست و جو نماییم. برای ملت ما مسئله ایثارگری یک فرهنگ تاریخی است. شاید بسیاری از ملت های عالم یادگارهای عزیزی را که ملت ما در تاریخ خود دارد، در تاریخ خودشان نداشته باشند… بیهوده نیست که ما شهیدان را عزیز می داریم. آن وقتی که ما در مقابل جانبازان، آزادگان و خانواده های شهیدان عرض اخلاق و ارادت می کنیم، احساساتی نشدیم. این ها کسانی بودند که حقیقت هایی را که می رفت در لابه لای چرخ فهم مادی از دنیا از بین برود دوباره زنده کردند.
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 111 g
ناشر

نشر شهید ابراهیم هادی

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

132.000 تومان

سود شما: 33.000 تومان

15.200 تومان

سود شما: 3.800 تومان

9.600 تومان

سود شما: 2.400 تومان

108.000 تومان

سود شما: 27.000 تومان