سوار بر امواج ناشناخته

52.000 تومان

سود شما: 13.000 تومان

رمان علمی -تخیلی

گزینه های موجود

در انبار موجود نمی باشد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

معرفی کتاب سوار بر امواج ناشناخته اثر تیم پاورز

نویسنده ی رمان علمی- تخیلی و فانتزی پیش رو با بهره از مطالعات گسترده ی خود درباره ی دزدان دریایی، به کارگیری شخصیت های واقعی به جای برخی از کاراکترهایش و همچنین در هم آمیختن داستان با سحر، جادو و ارواح، باری دیگر مهارت خارق العاده خود را در جذب مخاطب و همراه سازی بی تابانه ی او تا پایان ماجرا به رخ می کشد.
کشتی بزرگ و سه دکله ی کارمایکل که برای تخلیه محمولاتش در کینگستون راهی اقیانوس شده است، با دزدان دریایی روبه رو می شود، درحالی که برخی مسافران آن به نام های بنجامین هروود و دکتر لئو فرند با دزدان همدست هستند. یکی از مسافران به نام شندنیک پس از محاصره ی کشتی توسط دزدان دریایی و کشته شدن بسیاری از خدمه های کارمایکل، به ناچار پیشنهاد همکاری با آن ها را می پذیرد و به عنوان آشپز در کنار راهزن ها مشغول به کار می شود. هفته ها کارگری شندنیک برای راهزنان او را متوجه حضور بی حد و اندازه ی جادو میان آن ها می کند. کارمایکل قرار است به زودی به ساحل غربی فلوریدا یعنی جایی که گروهی از ارواح یکی از دزدان دریایی به نام ریش سیاه را احاطه کرده اند، برود. این درحالی است که شندینک فکر فرار و رفتن به کینگستون را برای پس گرفتن حق و حقوق و ارثیه خود از عمویش در سر می پروراند.

گزیده ای از کتاب
اين حس بزرگ اما بي صدايِ موجوديت در تاريكي، كه گويي مراقب آن هاست و به آن ها توجه مي كند، بيشتر و بيشتر ناراحت كننده شد. در نهايت شندي با ترس به بالا نگاه كرد و با اين كه توانست در نور نقره اي رنگ مهتاب شاخه هاي درختان بالاي سر خود را ببيند، مي دانست كه چيزي نامرئي بالاي سر آن ها خم شده است؛ چيزي كه به اين جا تعلق داشت و مالك اين مرداب هاي بارور و دفع كننده و حوضچه ها و تاك ها و دوزيستان زنده و كوچك بود.

روشن بود كه ديگران هم همين احساس را داشتند.

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 402 g
ناشر

علمی

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

232.000 تومان

سود شما: 58.000 تومان

76.000 تومان

سود شما: 19.000 تومان

76.000 تومان

سود شما: 19.000 تومان

44.000 تومان

سود شما: 11.000 تومان