شهر خرس ها نویسنده فردریک بکمن

%40 تخفیف

اثری دیگر از نویسنده رمان مردی به نام اوه

لطفا صبر کنید...

شهر خرس ها نویسنده فردریک بکمن

%40 تخفیف

اثری دیگر از نویسنده رمان مردی به نام اوه

دسته بندی : رمان خارجی
  • ناشر : آوای چکامه
  • نویسنده : فردریک بکمن
  • مترجم : غزاله رمضانی
  • سایز کتاب : رقعی
  • نوع جلد : شومیز
  • تعداد صفحات : 480
  • نوبت چاپ : 1400
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر شهر خرس ها نویسنده فردریک بکمن مبلغ 84,000 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
210,000
%40

126,000

تومان

محصولات مرتبط

  کتاب شهر خرس ها اثر فردریک بکمن

هنوز در دل شهرهای کوچک نوجوانان و جوانانی هستند که رویای قهرمانی در سر دارند. شهرهای کوچکی که در هرجای دنیا ممکن است به علت نداشتن امکانات کافی از خیلی از آرزوها و هدف‌های خود فاصله بگیرند اما یک انگیزه‌ی درونی همیشه می‌تواند یک شهر را زنده کند شهری که بتواند مثل یک خرس قدرتمند و پر زور باشد و با همه‌ی مشکلات به پیشرفت‌های بزرگ اجتماعی دست پیدا کند و نوجوانان و جوانانی که جسورانه در پی رویاهای خود می‌روند و نقش قهرمانان را برای مردم خود بازی می‌کنند می‌توانند برای شهر خود افتخارآفرینی کنند.
کتاب شهر خرس نوشته‌ی فردریک بکمن روایت  قهرمانانی است که برای رونق شهر خود مبارزه می‌کنند.بخشی از داستان شهر خرس

کنار جنگلی سرد و تاریک در کشور سوئد شهری دور افتاده به نام شهر خرس هست که با امکانات کم خود روز به روز در حال از دست دادن رونقش است. مردم این شهر به ورزش هاکی علاقه دارند و می‌دانند اگر تیم نوجوانان برنده مسابقات شود و به فینال راه پیدا کند سرمایه‌گذاران و اسپانسرها به این شهر می‌آیند و شهر رونق می‌گیرد.
شخصیت‌های فراوانی در داستان هستند که با تیم هاکی ارتباط برقرار می‌کنند. شخصیت‌هایی که زندگی ورزشی و معمولی آن‌ها همراه با غم و شادی‌ها روایت می‌شوند.


بخشی از کتاب 

وقتی ایزاک را از دست دادند، آرزو می‌کردند کاش دشمنی داشتند کسی که تقصیر از او بود فقط برای اینکه کسی باشد که برای آن اتفاق مجازات شود. بودند کسانی که توصیه‌شان این بود که با خدا در این باره حرف بزنند، اما پدر و مادر که باشی نمی‌توانی با لحن درستی با خدا حرف بزنی. سخت است وقتی سرانگشتانت اشک‌های روی سنگ قبر فرزندت را لمس می‌کند به نیرویی برتر اعتقاد داشته باشی. تقصیر ریاضیات نیست؛ محاسبه‌ی طول عمر خیلی ساده است: چهار عدد سمت راست سنگ قبر را می‌گیری و از چهار عدد سمت چپ کم می‌کنی و حاصل را در سیصد و شصت و پنج ضرب می‌کنی. بعد به ازای هر سال کبیسه یک روز اضافه می‌کنی. اما حتی اگر همه‌ی این کارها را هم بکنی، باز هم بی معناست. می‌شماری، دوباره می‌شماری، و دوباره، اما درست درنمی‌آید. هرچقدر هم که جمع کنی، باز کافی نیست؛ روزها کمتر از آن اند که زندگی به حساب بیایند.


مردم می‌گفتند«سرنوشت». حالشان از این کلمه به هم می‌خورد، چون سرنوشت ملموس نیست. آن‌ها احتیاج به یک آدم داشتند؛ یک مجرم که تقصیرها را بیندازند گردن او، وگرنه همه‌ی تقصیرها می‌افتاد گردن خودشان. خیلی خودخواه بودند، خودشان هم می‌دانند، اما وقتی کسی را پیدا نکردند که مجازاتش کنند آن وقت تنها آسمان ماند که سرش داد بکشند، و بعد خشمشان عمیق‌تر از آن بود که بنی بشری تاب آن را داشته باشد. آن‌ها یک دشمن می‌خواستند. حالا یکی دارند اما نمی‌دانند باید کنار دخترشان بنشینند یا برخیزند و به شکار او بروند؛ زندگی دخترشان را نجات دهند یا مرگ این دشمن را به چشم ببینند. مگر فرقی هم می‌کند؟ تنفر خیلی ساده تر از عشق است.


کتاب شهر خرس ها را به همراه تخفیف ویژه از ما خریداری کنید.

ناشر آوای چکامه
نویسنده فردریک بکمن
مترجم غزاله رمضانی
سایز کتاب رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 480
نوبت چاپ 1400
کد کتاب 119922