صفر پول ساز

39.200 تومان

سود شما: 9.800 تومان

تکنیک های پنهان در علاقه مند کردن مشتریان به خرید

گزینه های موجود

در انبار موجود نمی باشد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب صفر پول ساز :

صفر پول ساز، چیزی فراتر از تکنیک های فروش است. شاید تا سال ها قبل، موفقیت کسب وکارها به معنای فروش بیشتر و بیشتر بود؛ اما امروز رقابت اصلی بر سر جذب است. تنها کسب وکارهایی برنده هستند که بتوانند هرچه بیشتر و بیشتر، بر تصمیم های مشتریان خود اثر بگذارند و آن ها را ترغیب کنند که محصولات شان را امتحان و به دوستان خود نیز معرفی کنند. صفر پول ساز، با بررسی علمی عملکرد مغز انسان و رفتار او در زمان خرید، راهکارهایی را ارائه می دهد که کسب وکارها بتوانند بدون پرداخت هزینه های سنگین تبلیغاتی؛ درآمد خود را چندین برابر کنند و از همه مهم تر در کنار آن، رضایت مخاطبان خود را نیز به دست آورند.
دنیای جدید کسب‌وکار، دنیای رقابت است. در دنیای رقابت این‌که ما تنها بخشی از نیاز مشتری خود را رفع کنیم، کافی نیست. مسئله دیگر این‌که تعدد رقیبان در بسیاری از مواقع، مانع این می‌شود که مشتری ما را انتخاب کند یا در بیشتر مواقع حتی مشتری از وجود ما خبردار نیز نمی‌شود.
بسیاری از کسب‌وکارها برای حل این مشکل، به دنبال راهکار‌های مشهور مانند تبلیغات و آگهی‌هایی با هزینه‌های سنگین می‌روند؛ اما مشکلی که وجود دارد این است که این راهکارها دیگر مناسب با شرایط امروز کسب‌وکار نیستند و در بسیاری از مواقع هزینه‌های سنگین‌شان حتی موجب تحمیل خسارت‌های زیادی به کسب‌وکارها خصوصا مدیران و سیستم‌های نوپا می‌شود.
فهرست کتاب صفر پول ساز :
حرف اول
فصل اول: داستان مغز
فصل دوم: معجزه صفر
فصل سوم: ویژگی های صفر
فصل چهارم: افزایش درآمد
فصل پنجم: شروع رایگان
فصل ششم: هدیه رایگان
فصل هفتم: خدمت رایگان
فصل هشتم: رایگان شرطی
فصل نهم: رایگان اضافی
فصل دهم: حرف اضافه +
حرف آخر
منابع و مآخذ
منابع به فارسی
ارتباط با نویسنده
قسمتی از کتاب صفر پول ساز :
مغز ما یک خصوصیت خیلی باحال دارد . مغز همیشه فکر می کند که خیلی می فهمد! می دانم که شنیدن واقعیت دردناک است، اما باید با این واقعیت رو به رو شویم آنچنان هم که خود این مغز فکر می کند ، نمی فهمد ! مغز ما همیشه در حال فعالیت است و این مغز در حالت عادی از روی یک برنامه ریزی از پیش تعیین شده که همان غریزه و رفتار های عادی ما است ، در حال فعالیت است. وظیفه اصلی و غریزی مغز این است که ما را زنده نگه دارد و از ما محافظت کند. برای این که بتواند این کار را به درستی انجام دهد، همیشه سعی می کند که ما را ترغیب کند که کم ترین انرژی ممکن را مصرف کنیم . برای همین در حالت عادی زیاد نمی شود روی تصمیم های مغز حساب کرد…
این کتاب صفر پول ساز نوشته ی امید جهانداری را به همراه تخفیف ویژه ی آنها خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 140 g
ناشر

کلید آموزش

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

48.000 تومان

سود شما: 12.000 تومان

79.200 تومان

سود شما: 19.800 تومان

72.000 تومان

سود شما: 18.000 تومان