طریق محبت

20.000 تومان

سود شما: 5.000 تومان

مجموعه گفتارها و رهنمود های حاج میرزا اسماعیل دولابی

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب طریق محبت :

محمداسماعیل دولابی معروف به حاج اسماعیل دولابی (زادهٔ ۱۲۸۲ – درگذشتهٔ ۹ بهمن ۱۳۸۱)، عارف عرفی گرای شیعی بود؛ و در جلساتی که سال ها در تهران برگزار می کرد به بیان مفاهیم عرفانی به روش تخاطب دو سویه (با مخاطب) بازگو می کرد. وی در آرامگاه حضرت فاطمه معصومه (س) در قم به خاک سپرده شد.
محمداسماعیل دولابی در روستای دولاب از توابع تهران زاده شد. در جوانی به شغل کشاورزی اشتغال داشت و در عین حال به صورت آزاد به دانش آموزی در جلسات علمای دینی معاصر مانند آیت الله سید محمد شریف شیرازی، آیت الله شاه آبادی، آیت الله تقی بافقی، شیخ غلامعلی قمی و شیخ محمدجواد انصاری پرداخت.

کتاب حاضر گلچینی از سخنان حاج محمد اسماعیل دولابی که از دریای صحبت های پر مهر و عطوفت حضرت شان استخراج شده است. امید که مقبول درگاه حق واقع شود. ذکر نکته ای ضروری است:

این مجموعه ، از میان قطعات صوتی منتشر شده سخنان جناب دولابی گزیده شده ، حتی الامکان تغییری در جملات ایشان داده نشود و هرگونه اضافه ای برای گویاتر شدن کلام ف درون نشانک مرسوم به «کروشه» فرار گیرد.

بخشی از کتاب طریق محبت :

خدا ذکر خودش را قرار داده برای جلای قلب ها ،دل ها ، جان ها.ذکر خاصیتش جلاءللقلوب است ، جلا می دهد آیینه ی دل را ، همان آیینه ای که خدا برای خودش آفریده که خودش را در آن نشان دهد ، بینه ی برهان انبیاء و اولیاء را نشان دهد ، آن آیینه را خدا می گوید با ذکر دست رویش بکش…

کتاب طریق محبت را به همراه تخفیف ویزه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 122 g
ناشر

یا زهرا

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ چهارم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

80.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان

56.000 تومان

سود شما: 14.000 تومان

63.750 تومان

سود شما: 21.250 تومان

76.000 تومان

سود شما: 19.000 تومان