عذرخواهی بس است دخترجان

%30 تخفیف

کتابی زیبا و جذاب نوشته ریچل هالیس

لطفا صبر کنید...

عذرخواهی بس است دخترجان

%30 تخفیف

کتابی زیبا و جذاب نوشته ریچل هالیس

دسته بندی : روانشناسی
  • ناشر : آثار برات
  • نویسنده : ریچل هالیس
  • مترجم : محمدرضا حبیبی
  • سایز کتاب : رقعی (21.5*14.5)
  • نوع جلد : شومیز
  • تعداد صفحات : 304
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر عذرخواهی بس است دخترجان مبلغ 24,000 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
80,000
%30

56,000

تومان

محصولات مرتبط

درباره ی کتاب عذر خواهی بس است دخترجان:

کتاب را با «رها کردن بهانه‌ها» آغاز کردم، زیرا اگر چیزهایی که هم‌‎اکنون محدودتان می‌کنند را تشخیص ندهید، هیچ‌گاه نمی‌توانید آن‌ها را پشت سر بگذارید. خواهید دید که بخش بهانه، طولانی‌ترین بخش این کتاب است. این تصادفی نیست. عادت‌ها و مهارت‌هایی که نیاز داریم مشخصند، اما بهانه‌ها، مانعی هستند میان وضعیت کنونی و وضعیت مطلوب. بخش دوم، «عادت‌های لازم» است. کلید موفقیت، ممارست است. باید رفتارهایی را گسترش دهید که انگار در ناخودآگاه و دی‌اِن‌اِی شما نهفته شده‌اند. بخش پایانی، «مهارت‌های اکتسابی» است. چیزهایی کلی که هر کسی برای رسیدن به اهدافش به آن‌ها نیاز دارد. می‌توانید ویژگی‌های مثبت جدید را در دل خود بکارید و از آن مهم‌تر اینکه اگر دوست دارید خیلی ساده‌تر به اهداف شخصی‌تان دست یابید، باید پرورش این ویژگی‌ها را در نظر داشته باشید. این کتاب اطلاعات زیادی در اختیار دارد. اطلاعاتی که یک عمر طول کشید تا آن‌ها را کسب کنم؛ اما لطفاً مقهور آن‌ها نشوید. شما قدرتمند و جسورید و توانایی‌تان بیشتر از این حرف‌هاست. از اینجا به بعد، ایده‌های تغییر را همچون احتمالات زندگی‌تان قلمداد کنید. زندگی‌ای که با احتمال آکنده شده، همچون دستورالعملی برای رسیدن به کمال عمل خواهد کرد. بیایید در این دنیا شیرجه بزنیم!

قسمتی از متن کتاب عذر خواهی بس است دختر جان:

ریچل دوست داشت خودش را به چالش بکشد، برای کارهایی که دوست داشت نهایت تلاش را صرف می‌کرد و شجاعانه برای کارهایی که هرگز شناختی از آن‌ها نداشت وقت می‌گذاشت، زیرا به آن کارها علاقه داشت. می‌دانست که افرادی در بیرون هستند که او را قضاوت، و شاید هم تحسین کنند و باعث خوشحالی بیشترش شوند؛ اما نگاه دیگران می‌تواند باعث ناراحتی او هم بشود. به هر حال، او اهمیتی به نگاه و قضاوت دیگران نمی‌داد. او عادت داشت به جلسات ورزش فرزندانش برود و به تماشای آن‌ها بنشیند، اما حالا آن زمان را به کار کردن با رایانه اختصاص داده است. از مدرسه پسرش با او تماس گرفتند و خواستند ببینند که چرا پسر او تنها دانش‌آموز کلاس است که هنوز تمام تکالیف لازم را انجام نداده است؟

او می‌دانست که دیگران درباره نگرش مادرانه‌اش قضاوت می‌کنند، اما او همه قضاوت‌ها را نادیده می‌گرفت و ایمان داشت که فرزندانش او را درک می‌کنند.

گاهی اوقات می‌خواهید نسبت به کاری که انجام می‌دهید متعهد باشید، واقعاً به دیده شدن توسط دیگران نیاز دارید، نه نظر و قضاوت آن‌ها. پس مستقل بودن را تمرین کنید، خودتان در مورد هر چیزی تصمیم بگیرید و نیازی نیست درمورد ایده دیگران فکر کنید. گاهی اوقات واقعاً به توصیه و مشورت افراد دور و بر نیاز دارید، پس به توصیه آن‌ها گوش دهید و با قلبتان احساسش کنید، اگر نظر دیگران از نگاه‌تان درست است، پس فرصتی برایتان ایجاد شده تا کمبودهایتان را برطرف کنید، اما اگر این توصیه‌ها اساساً انتقاد از شماست، هیچ اهمیتی ندهید و با قدرت به مسیر حرکت خود ادامه دهید.


 کتاب عذرخواهی بس است دخترجان را به همرا تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
ناشر آثار برات
نویسنده ریچل هالیس
مترجم محمدرضا حبیبی
سایز کتاب رقعی (21.5*14.5)
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 304