عهد بوق اثر جف کینی

66.000 تومان

سود شما: 44.000 تومان

سری کتاب های خاطرات یک بچه ی شگفت انگیز نوشته ی جف کینی

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

 

درباره ی کتاب عهد بوق اثر جف کینی:

 

سلام، من رولی جفرسون هستم و دلیل اینکه اسم کتابم را خاطرات بچه شگفت انگیز مهربان گذاشتم به خاطر حرفیست که پدرم همیشه در مورد من می زند. من و بهترین دوستم گرگ هافلی بهترین خاطرات جالب خود را برایتان تعریف می کنیم. از دست ندهید…
این کتاب از زبان نوجوان بازیگوش و اتفاقات و خاطره های با مزه ای که برای او اتفاق می افتد روایت می شود.
این کتاب با بیانی گیرا و طنز آلود و با لحنی خودمانی کودک و نوجوان شما را با خود همراه کرده .
مجموعه ی خاطرات یک بچه ی شگفت انگیز شامل داستان هایی با عنوان های : دردسر بزرگ ، عهد بوق ، قوز بالا قوز می باشد که دردسر های یک نوجوان و اتفاقات روزمره ی طنز آلود او را از زبان خودش بیان می دارد.
همچنین این مجموعه روایت های خود را با تصاویر کارتونی و طنز که تصور داستان را زیبا تر می کند همرا کرده است.
کودکان در سر تا سر دنیا  عاشق گوش دادن به قصه ها هستند. آنها می خواهند که دربارۀ شخصیت های مورد علاقه شان بیشتر بدانند و اغلب تلاش می کنند که خود را در نقش آنها قرار دهند و از آنها تقلید کنند. با گفتن قصه هایی که در آنها مفاهیم اخلاقی و انسانی وجود دارد شما می توانید ویژگی مثبت انسانی مثل شجاعت، صداقت و دانایی ر در وجود او از همان سنین پایین نهادینه کنید.

قسمتی از کتاب عهد بوق اثر جف کینی:

 

به طور تصادفی ماشین رو خلاص کرده بودم و ماشین همین طور داشت می رفت جلو.

بعدش کم کم سرعت گرفت. من ترمز می زدم ، اما قفل کرده بود و همین طور داشت می رفت. داشتم دق می کردم ، گفتم الان می خورم به ترافیک و تصادف می کنم.

بعدش بابا بزرگ رو دیدم که داره از کنار جاده میاد به طرفم و دیگه دست و پام رو گم کردم…

 

درباره ی جف کینی نویسنده ی مجموعه ی خاطرات یک بچه ی شگفت انگیز:

 

جف کینی نویسندهٔ آمریکایی و متولد ۱۹ فوریه ۱۹۷۱ است. او در حقیقت نه تنها در نویسندگی بلکه در تصویرگری و طراحی بازی نیز مهارت و استعداد بالایی دارد.

 

جف در فورت واشنگتن، مریلند بزرگ شد و در دبیرستان اسقف مک نامارا تحصیل کرد.

جف که از کودکی به مطالعه علاقهٔ بسیار زیادی داشت، با لذت کتاب‌های نویسندگانی همچون جودی بلوم، بورلی کلاری، پیرس آنتونی و جی آر آر را می‌خواند. او در اوایل دهه ۱۹۹۰ برای ادامه تحصیل به دانشگاه مریلند در کالج پارک رفت. او در طول زندگی دانشجویی و تحصیل خود ایدهٔ طراحی کمیک معروف خود، یعنی «Igdoof» به سرش زد که در روزنامهٔ دانشگاه «The Diamondback» منتشر شد. موفقیت کمیک ایگدوف جف را برای کارتونیست شدن، تشویق و ترغیب کرد. او در سال ۱۹۹۵ به نیوانگلند نقل مکان کرد.

 

جف طراحی کمیک معروف و محبوب «خاطرات یک بی‌عرضه» را از سال ۱۹۹۸ آغاز کرد. اما اولین جلد از مجموعهٔ این کمیک بوک تا سال ۲۰۰۷ منتشر نشد. کتاب دوم این مجموعه در سال ۲۰۰۸ منتشر شد. کتاب‌های بعدی این مجموعه به ترتیب از ۲۰۰۹ تا ۲۰۲۰ منتشر شدند و یک مجموعهٔ پانزده جلدی خنده‌دار را برای بچه‌ها (و بزرگسالان) تشکیل دادند. جالب اینجا است که این مجموعه به محض انتشار محبوبیت گسترده‌ای پیدا کرد و با فروش جهانی ۴۲ میلیون نسخه تا سال ۲۰۱۰ به مقام اول جدول کتاب کودکان رسید. به طور کلی در کنار این مجموعه چهار جلد مکمل منتشر شده است که «بچه چلمن خودت انجامش بده»، «خاطرات فیلم سینمایی بچه چلمن»، «نسخهٔ اصلاح شدهٔ بچه چلمن، خودت انجامش بده» و «چپتر بعدی خاطرات فیلم سینمایی بچه چلمن» نام دارند و به ترتیب در سال‌های ۲۰۰۸، ۲۰۱۰، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۷ منتشر شد.

 

این مجموعه داستان ( خاطرات یک بچه ی شگفت انگیز با عنوان عهد بوق را ) به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 208 g
ناشر

کتاب پارس

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

9.600 تومان

سود شما: 6.400 تومان

93.600 تومان

سود شما: 23.400 تومان

71.200 تومان

سود شما: 17.800 تومان