غرور و تعصب دو زبانه

20.000 تومان

سود شما: 5.000 تومان

یکی از آثار درخشان جین آستین

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب غرور و تعصب دو زبانه :

غرور و پیش داوری که اولین بار در فارسی به غرور و تعصب ترجمه شده است ، یکی از آثار درخشان جین آستین می باشد که در آن به مناسبات اجتماعی زمانه خود می پردازد.الیزابت بنت یکی از پنج دختر خانواده بنت و از شخصیت های کلیدی این رمان است که رفتار که رفتار آقای دارسی را گستاخانه و متکبرانه می یابد و او را عامل جدایی خواهرش از نامزد او یعنی آقای بینگلی می داند. 
همین امر تخم نفرت را دل او می کارد به طوریکه بعدها پس از شنیدن پیشنهاد ازدواج از سوی آقای دارسی ، دست رد به سینه او زده و نفرتش را نسبت به او بر زبان می آورد ، تا اینکه…


بخشی از کتاب غرور و تعصب دو زبانه :

یک امر مسلمی وجود دارد که بانوان عزیز جملگی درباره آن اتفاق نظر دارند و آن اینکه ، هر مرد جوانی با یک درآمد خوب ، لاجرم باید همسری برای خودش اختیار کند .
وقتی که این مرد جوان به یک محل جدید نقل مکان می کند احتمالا خود او از لزوم چنین امری بی خبر بوده باشد اما همسایگانش بخوبی از آن آگاهند . در حقیقت او پیش از آنکه خودش بفهمد ، برای فلان دختر خانواده یا فامیل در نظر گرفته شده است.
خانم بنت شنیده بود که یک نفر ملک مجاورشان ، یعنی عمارت ندرفیلد پارک را اجاره کرده است و برای همین در تب و تاب بود تا این خبر را ب گوش شوهرش برساند…
این کتاب از مجموعه ی دو زبانه ی داستان های مشهور را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 150 g
ناشر

گهواره

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

52.000 تومان

سود شما: 13.000 تومان

232.500 تومان

سود شما: 77.500 تومان

94.800 تومان

سود شما: 63.200 تومان