فرار از مارپیچ

22.400 تومان

سود شما: 9.600 تومان

راهی شگفت انگیز برای رهایی

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب فرار از مارپیچ :

نامه‌‌‌ای به توموری که در من است
سلام تومور
من تو رو دوست دارم. قبل از این از تو می‌‌‌ترسیدم و با تو سر جنگ داشتم و می‌‌‌خواستم شکستت بدهم… ولی نگاهی به عقایدم کردم تا بفهمم آیا عقاید من بیشتر در مورد چیزهایی‌‌‌ست که دوست دارم یا چیزهایی که از آن‌‌‌ها می‌‌‌ترسم.
خب مسلماً بیشتر آن‌‌‌ها درباره چیزهایی بود که از آن‌‌‌ها می‌‌‌ترسیدم.
و حالا عاشق اینم که یاد گرفته‌‌‌ام چطور تو را دوست داشته باشم که به‌‌‌نظر خودم فکر بسیار خوبی بود. این مسئله چقدر زندگی من را غنی‌‌‌تر کرد. چون حالا که می‌‌‌دانم بیمار هستم و به‌‌‌زودی خواهم مرد، احساس قدرشناسی بیشتری می‌‌‌کنم دیگران را بیشتر دوست دارم به خانواده و دوستانم نزدیک‌‌‌تر شده‌‌‌ام و معنویت در زندگی‌‌‌ام بسیار زیاد شده است.
پس از تو متشکرم. متشکرم. متشکرم
دکتر اسپنسر جانسون
این کتاب ادامه ی داستان کتاب پرفروش چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد است.

درباره ی اسپنسر جانسون :

دکتر اسپنسر جانسون یکی از تاثیرگذارترین متفکران جهان و نیز نویسنده ای دوست داشتنی بود. او کتاب های بسیاری را به نگارش درآورده است که در سطح بین المللی هم مشهور شدند و سه تا از پر فروش ترین این آثار عبارتند از : “چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟”، راهی شگفت انگیز برای مواجه شدن با تغییر که از پر خواننده ترین کتاب ها در زمینه تغییر بوده است؛ “مدیر یک دقیقه ای” که محبوب ترین روش مدیریتی دنیا را به مدت دو دهه به همگان ارزانی داشت و آن را با همکاری کن بلانچارد نوشته است و همینطور کتاب “هدیه حال”. بیش از 50 میلیون نسخه از کتابهای اسپنسر جانسون به بیش از 72 زبان ترجمه شده اند. 
روزنامه یو اس ای تودی از او با لقب “شاه داستان نویسی” یاد کرده است و از معدود نویسنده هایی شناخته می شود که قادرند مفاهیم پیچیده را گرفته و راه حل های ساده و کاربردی برایشان ارائه دهند. اصول جهانی و ابزارهای عملی  که در کتاب های جانسون ارائه شده اند باعث شده تا در بسیاری از کشورها رکوردهای فروش را بشکنند. 
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 102 g
ناشر

کلک زرین

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

24.000 تومان

سود شما: 16.000 تومان

15.000 تومان

سود شما: 5.000 تومان

56.000 تومان

سود شما: 14.000 تومان

21.000 تومان

سود شما: 9.000 تومان