فراسوی مرگ

44.000 تومان

سود شما: 11.000 تومان

«فراسوی مرگ» شامل بحثی است درباره موضوع مرگ، آنچنان که این محقق و عارف برجسته سده‌های میانه ایران آن را مکاشفه کرده است.

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

عین القضات همدانی عارف ایرانی سده ششم هجری قمری، (متوفی به سال ۵۲۵ هجری قمری)، مکاشفاتش در خصوص مرگ را به‌عنوان یکی از حالات ضمیر (آگاهی) که به‌طور واضح در زمان حیاتش تجربه کرده بود به رشته تحریر درآورد. مکاشفه‌اش از روز جزا و جهان‌های بی‌شمارِ غیرمادی که ورای جهان مادی قرار دارد او را در برابر واقعیات شبهناکی قرار داد که درک معنایی ایمان را با مشکل روبه‌رو می‌ساخت.

«فراسوی مرگ» شامل بحثی است درباره موضوع مرگ، آنچنان که این محقق و عارف برجسته سده‌های میانه ایران آن را مکاشفه کرده است. این کتاب براساس دست‌نوشته‌ها و منابع دست‌اول پارسی و عربی کلاسیک اهمیت این عارف ایرانی و دریافت‌هایش از ماهیتِ واقعیت در پرتو مرگ را مورد کاوش قرار می‌دهد.

فیروزه پاپن – متین دارای مدرک دکترا در رشته زبان‌ها و فرهنگ‌های خاور نزدیک از دانشگاه کالیفرنیای لُس آنجلس است. تخصص ویژه فیروزه متین درباره ادبیات فارسی و عرفان اسلامی است و تاکنون مقالات و کتاب‌های بسیاری را در خارج و داخل ایران درباره این دو حوزه موضوعی منتشر کرده است.

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

ناشر

نامک

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

110.500 تومان

سود شما: 19.500 تومان

68.000 تومان

سود شما: 12.000 تومان

114.000 تومان

سود شما: 28.500 تومان

152.000 تومان

سود شما: 38.000 تومان