فرهنگ واژگان کلیدی آکسفورد

72.000 تومان

سود شما: 18.000 تومان

منبع معتبر جهانی در زبان انگیلیسی

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب فرهنگ واژگان کلیدی آکسفورد:

کتاب فرهنگ واژگان کلیدی آکسفورد

فرهنگ واژگان کلیدی آکسفورد منبع معتبر جهانی در زبان انگلیسی نوشته ی محمود نور محمدی است

این فرهنگ بر اساس فرهنگ آکسفورد ترجمه شده و برای افراد مبتدی تا متوسط کاربرد دارد. این فرهنگ تمامی لغات پایه و پرکاربرد انگلیسی را در بر میگرد.تمامی سرواژه ها همراه با تلفظ دقیق فرهنگ آکسفورد می باشد.
تفاوت عمده ای میان واژه نامه و فرهنگ لغات وجود دارد؛ واژه نامه صرفا شامل فهرستی از لغات می باشد که به صورت الفبایی تنطیم نشده و آگاهی مختصری راجع به معنی و ریشه و زمینه آن ارائه می کند،ولی فرهنگ لغت اشاره به “فرهنگ” دارد که دربرگیرنده تمام اطلاعات در زمینه های گوناگون می باشد که تلاش می شود با هزاران جمله، عبارت، مثال و… مفهوم جمع آن واژه را دقیقا انتقال دهند. “فرهنگ وازگان کلیدی آکسفورد (انگلیسی به فارسی)” که توسط محمود نورمحمدی ترجمه و گردآوری شده است، در راستای همین تلاش، 19000 هزار واژه را با به صورت دو زبانه و در غالب مثال های فراوان را به راحتی به شما آموزش می دهد. مطالبی که در این فرهنگ لغت می خوانید: 19000 واژه بریتانیایی و آمریکایی به زبان ساده ، 13000 مثال برای کمک به شما تا واژه ها را به درستی بکار ببرید، 400 تصویر برای توضیح دادن واژه های مشکل، 500 یادآوری راجع به املا، دستور زبان و معنی گفتاری واژه برای پرهیز از اشتباهات زبان گفتاری و نوشتاری، 1100 مترادف و متضاد، 120 توضیح تلفظی برای گفتن واژه ها به درستی، چندین قاعده واژه سازی و… . این کتاب توسط انتشارات طلیعه پویش چاپ و دراختیار علاقه مندان به زبان انگلیسی قرار گرفته است.
 در اين مجموعه معادل هاي مناسب انگليسي در مقابل هر مدخل فارسي نوشته شده است. در اين فرهنگ معادل هاي مختلف انگليسي با ويرگول و نقطه ويرگول از هم جدا شده اند. در اين مجموعه نقش دستوري هر کلمه با علائم اختصاري ذکر شده است. حوزه معنايي واژه داخل پرانتز نشان داده شده است. مدخل هايي که نماينده بيش از يک معنا هستند، شماره گذاري شده اند.

این کتاب ( فرهنگ واژگان کلیدی آکسفورد ) را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.


برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 533 g
ناشر

طلیعه پویش

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

80.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان

72.000 تومان

سود شما: 18.000 تومان

63.000 تومان

سود شما: 27.000 تومان

63.000 تومان

سود شما: 27.000 تومان