فروش موفق

24.000 تومان

سود شما: 16.000 تومان

تکنیک های کاربردی برای قرار گرفتن در رده فروشندگان برتر

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب فروش موفق:

تردیدی نیست که هدف اصلی هر فروشنده ‏ای، کسب درآمد بیشتر از فروش است که البته این امر نیز فقط با فروش بیشتر امکان‏ پذیر خواهد بود. اما در دنیای پر رقابت امروزی که اینترنت و سایر رسانه‏ های ارتباطی بسیاری از الگوهای مرسوم را دگرگون ساخته ‏اند، فروش بیشتر کاری به مراتب دشوارتر از گذشته شده است. در واقع حجم و تنوع گزینه‏ های پیش روی مشتریان به قدری گسترده است که نباید انتظار داشت اصولی که چندین دهه پیش توسط برخی کارشناسان فروش و بازاریابی مطرح شده، جوابگوی نیاز های امروز بازار باشند.
فروش موفق دربردارنده ظرافت های خاصی است که برخی از آنها به دنیای درون فردی و ویژگی های فروشنده و برخی دیگر به نحوه تعامل و ارتباط او با خریدار و نیز شناخت ویژگی های عمومی بازار مربوط می شود. با اینکه بسیاری از این ظرافت ها را می توان از طریق دانش روان‎شناسی و نیز جامعه شناسی بازشناخت، اما برخی دیگر از آنها نیز فقط با تجربه مستقیم حاصل می شوند. همچنین تاکید برایان تریسی بر رشد فردی و تقویت دنیای درونی در این کتاب می تواند خواننده را به سوی هر چه غنی تر ساختن ابعاد شخصیتی و منش خود سوق دهد؛ پیشرفتی که بی تردید نتایج آن به مراتب فراتر از موفقیت اقتصادی و کسب درآمد بیشتر خواهد بود.
در این کتاب مجموعه‌ای از روشها، تکنیک ها و استراتژی‌های خاص را می‌آموزید که می‌تواند برای بهبود فوق العاده عملکرد خود در فروش از آنها استفاده کرد. چرا بعضی از فروشندگان سریعتر و ساده تر پول به دست می‌آورند و بیشتر می‌فروشند؟ چرا موفقیت بیشتری کسب می‌کنند، سودهای مادی بیشتری مثل اتومبیل، خانه و لباسهای زیبا به دست می‌آورند و رضایت بیشتری از شغل خود دارند، درحالی که اکثر فروشندگان موفق نیستند و عملکرد ضعیفی دارند؟ در این اثر پاسخ را دریافت خواهید کرد.

بخش هایی از کتاب فروش موفق :

فروشندگان با عملکرد عالی افرادی هستند که نخست اصول اولیه فروش موفق را مشخص می‌کنند و در آن اصول ممتاز می‌شوند. در این فصل از کتاب فروش موفق می‌آموزیم که هفت حوزه کلیدی وجود دارد که تعیین‌کننده اثربخشی فروش است. ضعف در هر یک از این حوزه‌ها کافی است تا مانع استفاده از همه توانتان در فروش شود و گاهی تقویت خودتان در ضعیف‌ترین حوزه کلیدی منجر به بهبود فراوان نتایج فروش می‌شود.
*****
عامل حیاتی در فروش «انتقال اشتیاق» است. فروش زمانی اتفاق می‌افتد که اشتیاق و باورتان درباره مفید و ارزشمند بودن محصول یا خدمت را به ذهن مشتری منتقل کنید. مانند یک ارتباط الکتریکی، وقتی جرقه اشتیاق از شما به مشتری منتقل شود، فروش انجام می‌شود. اشتیاق کلید ایجاد روابط خوب با خریداران و نهایی کردن فروش است. باید نسبت به خود، محصول و شرکت‌تان مشتاق باشید تا بتوانید این اشتیاق را به دیگران منتقل کنید.

درباره ی برایان تریسی نویسنده ی کتاب فروش موفق:

برایان تریسی در 5 ژانویه سال 1944 بدنیا آمده است و اکنون 75 سال دارد. در میان افراد موفق و شناخته‌شده در دنیا تریسی به قدری موفق بوده که بسیاری با الهام گرفتن از راهکارهای او توانستند به موفقیت‌ها و نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند. او در شهر شارلوت تاون در کشور کانادا متولد و بزرگ شد. تریسی خانواده‌ای محترم و مقید به اصول اخلاقی ولی بسیار فقیر داشت. به طوری که درآمد آن‌ها برای تامین مخارج اولیه‌ی آن‌ها کافی نبوده است.
تریسی که این روزها یک نویسنده‌ی پرکار، یک مربی و سخنران تأثیرگذار و حرفه‌ای در زمینه موفقیت است. او مشاور بیش از 500 شرکت معتبر بین‌المللی است.
برایان تریسی به مخاطبان خود می‌گوید زندگی فرمول‌های ساده‌ای دارد کافی است:
«یک، دو،سه: حرکت! از زندگی چه می‌خواهید؟ در زندگی به دنبال چه هستید؟ هدف‌های شما در زندگی و کار چیست؟ برای این کار یک‌تکه کاغذ بردارید و هدف‌های دور و نزدیک خود را رویش بنویسید. با خودتان صادق باشید.» او اعتقاد دارد که « آن‌هایی که افکار و اهدافشان را روی کاغذ می‌آورند لاقل یک قدم به موفقیت نزدیک‌تر می‌شوند. با این شیوه، احتمال موفق شدن نابغه‌ای است که هدف‌ها و برنامه‌هایش را در ذهنش نگه می‌دارد و با خودش حمل می‌کند». او می‌گوید « برای تعیین اهداف می‌توان از نظرات دیگران بهره‌مند شد. این قدم اول است». و بعد با زمان‌بندی و اولویت‌بندی پیش بروید.
کتاب فروش موفق نوشته ی برایان تریسی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 157 g
ناشر

کلید آموزش

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ سوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

45.000 تومان

سود شما: 15.000 تومان

22.100 تومان

سود شما: 3.900 تومان

76.500 تومان

سود شما: 13.500 تومان

39.200 تومان

سود شما: 9.800 تومان