فروپاشی با تخفیف

32.400 تومان

سود شما: 3.600 تومان

یک تریلر روانشناسانه ی درجه یک دیگر از بی. ای. پاریس.

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی رمان فروپاشی :

کتاب فروپاشی، رمانی نوشته ی بی. ای. پاریس است که نخستین بار در سال 2017 منتشر شد. کساندرا که معلم مدرسه است، در بارانی شدید از مهمانی بیرون می آید و تصمیم می گیرد بر خلاف توصیه ی همسرش برای رسیدن به خانه از میانبری خطرناک در میان جنگلی تاریک عبور کند. او در میانه ی راه، ماشینی را می بیند که در وسط جاده متوقف شده و زنی پشت فرمان آن است. کساندرا می ایستد ولی وقتی می بیند که زن بیرون نمی آید، به راهش ادامه می دهد. مدتی بعد، او متوجه می شود که آن زن، به قتل رسیده بوده و یکی از آشنایان کساندرا بوده است. او از این که برای آن زن کاری نکرده، به شدت احساس گناه می کند و علاوه بر این، درباره ی سلامت عقل خود نیز نگران است. مادرش اخیراً مراحل اولیه ی زوال عقل را از سر گذرانده و چیزهای مهمی مثل امضا کردن قرارداد و دعوت از مهمانان را فراموش کرده است. حالا کساندرا نگران است که مبادا بیماری مادرش، در انتظار او باشد. تنش، زمانی اوج می گیرد که ترس کساندرا از وضعیت روانی اش بیش تر می شود و تماس های تلفنی مرموزی که ممکن است از طرف قاتل باشند، بر تعلیق داستان می افزایند.

درباره ی بی.اس.پاریس نویسنده کتاب :

بی. ای. پاریس در انگلیس به دنیا آمد و بزرگ شد اما بیشتر دوران بزرگسالی اش را در فرانسه گذرانده است. او قبل از ورود به دنیای نویسندگی، هم در کارهای اقتصادی و هم به عنوان یک معلم فعالیت داشته است. پاریس صاحب پنج فرزند دختر است و کتاب «پشت درهای بسته» اولین رمان او به حساب می آید.کتاب های او در بیش از 37 کشور مختلف در دنیا به فروش بالایی دست یافته اند. بی. ای. پاریس که مدت ها در فرانسه زندگی می کرد، مدتی است به انگلستان بازگشته و در کشور خودش سکونت دارد.
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید. 

بی.ای.پاریسکتاب فروپاشی / رمانی جذاب و خواندنی در موضوع جنایی و روانشناسانه / ترجمه شیرین شکراللهی/ انتشارات چترنگ /انتشارات آثار برات 

برای دیدن رمان های جذاب و خواندنی دیگر با این لینک سر بزنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 650 g
ناشر

چترنگ

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

60.800 تومان

سود شما: 15.200 تومان

69.700 تومان

سود شما: 12.300 تومان

70.000 تومان

سود شما: 30.000 تومان

60.000 تومان

سود شما: 15.000 تومان