فلش کارت های آموزشی

12.800 تومان

سود شما: 3.200 تومان

شامل آموزش مشاغل ، آموزش الفبا، حیوانات، میوه ها ، پرندگان ، فلش کارت اعداد، شناخت وسایل نقلیه ، پرندگان ( برای سفارش عنوان مورد نظر نام آن را در آدرس خود ذکر کنید)

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی فلش کارت های آموزشی نشر لیدا:

این فلش کارت ها شامل آموزش دو زبانه می باشد .
موضوعات این فلش کارت ها شامل آموزش مشاغل ، آموزش الفبا، حیوانات، میوه ها ، پرندگان ، فلش کارت اعداد، شناخت وسایل نقلیه ، پرندگان می باشد.
سایز این فلش کارت ها جیبی بوده و جنس آن ها گلاسه ی مرغوب می باشد.
این فلش کارت ها شامل اسم موضوع مورد نظر ، عکس آن و برخی از آنها شامل توضیحاتی درباره ی آن موضوع می باشد.
فلش کارت آموزشی کودک از جمله ابزارهای آموزشی است که با تکیه بر فعال سازی و بهبود عملکرد نیمکره راست مغز توسعه یافته است. همانطور که کار کردن یک عضله آن را قوی تر می کند، بازی با فلش کارت آموزشی کودک نیز به ورزیده شدن مغز کمک می کند.
در آموزشهای معطوف بر نیمکره راست مغز تکیه بر افزایش حساسیت، نکته سنجی، خلاقیت و تخیل کودک است و تعلیم و تربیت آن بر اساس حس همکاری و عشق بنا شده است. همانطور که در آموزش های معطوف به نیمکره چپ مغز تمرکز بر رویارویی و رقابت است. فلش کارت آموزشی کودک یکی از مهمترین ابزارهای آموزش غیر مستقیم یا بازی فکری محسوب می شود که در اکثر روش های آموزشی مورد استفاده و تاکید قرار گرفته است.
در سال۱۹۸۱ یک دانشمند امریکایی بنام راجر اسپری که در زمینه نوروسایکولوژی مطالعه و فعالیت می کرد، برای کشف عملکرد اختصاصی نیمکره های مغز موفق به دریافت جایزه نوبل شد. بعد از اسپری افراد دیگری برای تقویت و بهره گیری بیشتر از این توانایی های مغز مطالعاتی انجام دادند که پروفسور ماکتو شیچیدا یکی از آنها بود. در مدارس شیچیدا برای تقویت حس تصویر سازی و تجسم نیمکره راست مغز تمریناتی در نظر گرفته شده است و تمام این تمرینات برای فعال ساختن نیمکره راست و استفاده از مهارت تجسم در ذهن است.
اگر به مطالبی که به خاطر سپرده اید نگاهی بیندازید می بینید اکثر آنها را با تصویر به ذهن سپرده اید. مانند شعرهای کتاب فارسی، مطالب درسی، کتاب های رمان و … در اکثر مواردی که به خاطر می آورید یک تصویر برجسته در ذهن شما نقش می بندد که به خاطر آوردن آن برایتان آسان می شود. کلید اصلی تمرینات چنین مدارسی بردن دقت شخص در تصویر سازی و تجسم تصویر در ذهن است تا تصویر ایجاد شده با جزئیات بیشتری به خاطر سپرده شود. هدف آموزش خواندن و ریاضی … نیست هدف تمرین دادن ذهن است.
این فلش کارت های آموزشی از نشر لیدا را به همراه تخفیف ویژه ی آنها خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 100 g
ناشر

لیدا

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

29.600 تومان

سود شما: 7.400 تومان

36.800 تومان

سود شما: 9.200 تومان