قانون جذب نوشته ی عقیله سلطان پور

22.500 تومان

سود شما: 7.500 تومان

مهارت های زندگی برای نوجوانان

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب قانون جذب :

همه والدین بهترین‌ها راه و مسیر را برای فرزندان خود می‌خواهند و تمام تلاش خود را برای رشد صحیح فرزندان خود انجام می‌دهند. با استفاده از قانون جذب، افکار مثبت، اعتقادات، انتظارات و واقعیت‌های زیبایی برای نوجوانان ایجاد می‌شود. با آموزش قانون جذب به کودکان و نوجوانان آنها می‌توانند افکار، عقاید و انتظارات خود را به روش مثبتی هدایت کنند، آنها می‌آموزند در کنار اینکه از بسیاری اعتقادات محدودکننده دوری کنند، رویاپرداز باشند و برای رسیدن به همه چیزهایی که در زندگی می‌خواهند تلاش کنند. «قانون جذب برای نوجوانان» با ارائه نکات کوتاه اما کاربردی در هر صفحه در جذب افکار خوب برای رسیدن به رویاها به مخاطب نوجوان کمک کند.
نویسنده در بخشی از  مقدمه این کتاب آورده است «این کتاب به ما یاد می‌دهد که قرار است زندگی، احساس خوبی به ما بدهد و اینکه زندگی، بهتر هم می‌تواند باشد و راه‌هایی را یادت می‌دهد که با به کارگیری آنها می‌توانی به ثروت، سلامتی و شادی بیش‌تری که حق توست برسی».

بخشی از کتاب قانون جذب:

راه جالب موفق شدن 
دو نفر در سفر هوایی با هم همسفر بودند. یکی گفت : مایلی با هم دیگر بازی کنیم . دومی :خیر خوابم می آید.
اولی : جالب است ، من سوالی از شما می پرسم ، اگر جوابش را ندانستی 5 دلار به من بده ، بعد شما از من سوأل کن ، اگر ندانستم من 5 دلار به شما می دهم . دومی باعذر خواست. اولی : اگر من نتوانستم سوال شما را جواب دهم 50 دلار به شما می دهم . اینبار دومی پذیرفت. اولی : فاصله زمین تا ماه چقدر است؟ دومی بدون هیچ حرفی 5 دلار به اولی داد بعد پرسید…
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 200 g
ناشر

قو

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ سوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

10.800 تومان

سود شما: 1.200 تومان

21.250 تومان

سود شما: 3.750 تومان

17.000 تومان

سود شما: 3.000 تومان

10.800 تومان

سود شما: 1.200 تومان