قانون خودسازی

12.800 تومان

سود شما: 3.200 تومان

چگونگي دستيابي به هدف و ايجاد تحولي نو در خويشتن را به واسطه ي ريسك پذيري، متفاوت انديشيدن، بي توجهي به حرف ديگران، انعطاف پذيري، اشتياق، لذت از زندگي و… آموزش مي دهد.

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب قانون خود سازی :

كتاب قانون خودسازي اثري است از پائولو كوئيلو به ترجمه ي فاطمه كشفي و چاپ انتشارات عطر كاج.

نويسنده ي كتاب شگرف و اثربخش پيش رو از راه و رسم كمانگيري براي آموزش خودسازي بهره مي گيرد و چگونگي دستيابي به هدف و ايجاد تحولي نو در خويشتن را به واسطه ي ريسك پذيري، متفاوت انديشيدن، بي توجهي به حرف ديگران، انعطاف پذيري، اشتياق، لذت از زندگي و… آموزش مي دهد.

تير درواقع همان مقصود نهايي و همان نيت شماست. دقيقا الماني است كه قدرت تير را با مركزيت هدف پيوند مي زند.

مقصود بايد كاملا شفاف، مستقيم و متوازن با در نظر گرفتن همه ي جوانب امر باشد.

وقتي كه تير پرتاب شد، ديگر بازگشتي نخواهد داشت؛ بنابراين قبل از پرتاب يك وقفه ايجاد شود زيرا اگر حركات مربوط به شليك به قدر كافي دقيق و صحيح نباشد و بي دقت انجام گيرد جاي بازگشت نيست و در آن لحظه كمان كشيده شده و هدف منتظر شماست.

درباره ی پائولو کوئیلو:

اولین کتاب پائولو «آرشیوهای جهنم» نام داشت. از این کتاب استقبال نشد تا اولین شکست او در نوشتن رقم بخورد. کوئیلو پس از منتشر شدن «کیمیاگر» در سال ۱۹۸۶، به شهرت رسید. همین آغازی برای کار حرفه‌ای او در زمینه‌ٔ نویسندگی بود. این نویسنده علاوه بر نوشتن، تاکنون در زمینهٔ تبلیغات کتاب‌هایش نیز بسیار موفق عمل کرده است. وی با برقرار کردن ارتباط مجازی با مخاطبانش و همچنین قرار دادن کتاب‌هایش در فضای مجازی توانسته است خود را بیش‌ازپیش به مخاطبانش نزدیک کند.

مهم‌ترین آثار پائولو عبارت‌اند از: «کیمیاگر»، «کنار رود پیدرا نشستم و گریستم»، «کوه پنجم»، «ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد»، «شیطان و دوشیزه پریم»، «یازده دقیقه»، «مثل رودخانه روان»، «ندیمه‌های اودین»، «جادوگر پورتوبلو»، «خاطرات یک مغ»، «الف»، «راهنمای جنگجوی نور»، «برنده تنهاست»، «زهیر»، «والکیری‌ها»، «بریدا» و «قصه‌هایی برای پدران، فرزندان و نوه‌ها».

در ادامه با دو کتاب مهم او آشنا می‌شویم.

بخشی از کتاب قانون خودسازی :

در كنار كسانی باشید كه آزمایش می كنند، ریسك می كنند، شكست می خورند، آسیب می بینند و بعد دوباره ریسك بیشتری می كنند و از كسانی دور بمانید كه افرادی كه مانند آن ها فكر نمی كنند را نكوهش می كنند؛ كسانی كه هیچ وقت قدمی را برنمی دارند مگر اینكه مطمئن باشند كه این قدم صد در صد صحیح است و مورد تایید بقیه قرار می گیرد و همیشه یقین كامل را به شك ترجیح می دهند.
با افراد روراست كه از آسیب دیدن باكی ندارند همنشین باش؛ آن ها می دانند كه اشخاص فقط یك بار پیشرفت می كنند آن هم زمانی است كه به عملكرد یارانشان توجه می كنند. البته نه به خاطر قضاوتشان، بلكه برای تحسین آن ها به سبب شجاعت و از خودگذشتگی شان.

کتاب قانون خودسازی رابه همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 106 g
ناشر

عطر کاج

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ نهم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

25.800 تومان

سود شما: 17.200 تومان

126.400 تومان

سود شما: 31.600 تومان