قانون 10 برابر ترجمه فاطمه ملکی

105.000 تومان

تنها تفاوت بین موفقیت ها و شکست ها

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب قانون 10 برابر:

خواندن کتابی از انسانی که در سال ۲۰۰۰ فردی معتاد و از طبقه‌ی پایین جامعه بوده و در سال ۲۰۲۰ با بیش از هشتصد میلیون دلار ثروت و بیش از دویست میلیون دلار هزینه‌ی امور خیریه یکی از بهترین مشاوران بازاریابی و نویسنده‌های مطرح دنیاست، خالی از لطف نیست. شیوه‌ی نگرش و انگیزش ایشان در هر جامعه به‌ویژه برای آن دسته از انسان‌ها که تنها شرایط بیرونی را عامل نتایج زندگی خود می‌دانند، می‌تواند بسیار مفید و الهام‌بخش باشد. بدیهی‌ست که ما انسان‌ها برای توجیه نتایج ضعیف خودمان بیش‌تر به شرایط بیرونی و قضا و قدر تمسک می‌جوییم؛ ولی خداوند متعال در قرآن کریم، آیه‌ی سی‌ونه سوره‌ی «نجم» می‌فرماید، «لیس للانسان الا ما سعی؛ برای انسان چیزی جز تلاش و کوشش او نیست» و به‌کرات نیز راه پیروزی و سعادت را صبر و بردباری در مقابل شداید و سختی‌ها عنوان کرده است. البته هیچ‌کس منکر سخت‌بودن بردباری، صبر و تلاش و کوشش نیست و در کلام، راحت جلوه می‌کند؛ ولی فرق انسان‌های موفق و ناموفق در همین موارد خلاصه می‌شود. نکته‌ی زیبای دیگری که به کرات در این کتاب تاکید می‌شود، دقت در برنامه‌ریزی‌ست. بیان این نکته‌ی زیبا توسط «گرنت کاردون» بسیار مهم است که برای رسیدن به اتفاقات زیبا همراه با زمان و مکان مناسب، برنامه‌ریزی و انرژی مناسب ضروری‌ترین عامل به‌شمار می‌رود.
قانون ده برابر جام مقدس کسانی ست که موفقیت می خواهند. جدی می گویم. می شود گفت، اگرهدف و مقصودی داشته باشید، این قانون همان است که دنبالش هستید! قانون ده برابر سطح مناسبی برای تلاش و افکارتان تعیین می کند که تضمین کننده ی موفقیت است و این اطمینان را خواهد داد که در کل زندگی و حرفه تان در همین سطح ادامه می دهید. قانون ده برابر حتی ترس ها را برطرف می کند، شجاعت و اعتماد به نفس تان را بیشتر می کند، تاخیرها و سستی ها را از بین می برد و حس هدفمندی به شما می دهد تا زندگی، رویاها و اهدافتان را احیا کنید.
قانون ده برابر تنها اصلی ست که همه ی افراد موفق ممتاز در موفقیت آمیز ترین مقاطع زندگی شان از آن استفاده می کنند. صرف نظر از شیوه ی تعریف موفقیت، این کتاب نشان می دهد چطور از تحقق موفقیت (و هر رویایی در هر وضعیت اقتصادی) مطمئن شوید.
ولین نکته‌ای که در این کتاب می‌بینیم این است که اهداف ما باید 10 برابر بزرگ‌تر از آن چیزی باشد که به نظرمان واقع‌گرایانه به نظر می‌رسد. وقتی از قانون 10 برابر استفاده کنید، مطمئن باشید که به اهدافی دست پیدا می‌کنید که 10 برابر بزرگ‌تر از اهداف واقع‌گرایانه شماست. در صورتی که تمایل دارید در کسب و کار خودتان به موفقیت و پیروزی برسید، باید 10 برابر بیشتر از آن‌ها تلاش و کوشش کنید. به عنوان مثال شما یک مدیر فروش هستید و می‌خواهید محصول خاصی را بفروشید. تصورتان این است که اگر روزانه 10 تماس تلفنی داشته باشید، در فروش این محصول موفق خواهم شد. اگر می‌خواهید به موفقیت و فروش واقعی برسید باید تلاش خود را 10 برابر کنید و روزانه 100 تماس تلفنی بگیرید.
گرنت کاردون بر این باور است که کسانی که در پی موفقیت هستند باید آرزوهای خود را مورد بررسی قرار دهند و دست‌نیافتنی‌تر آرزو را به عنوان هدف اصلی خودشان قلمداد کنند. شاید این کار کمی احمقانه به نظر برسد ولی این را بدانید که اگر آرزوهای کوچک و دست‌یافتنی را به عنوان هدف اصلی خودتان قرار دهید، قطعاً به مشکل خواهید خورد؛ زیرا راحت به آن‌ها می‌رسید، پس از رسیدن احساس پوچی می‌کنید و در نهایت ناامید می‌شوید و تصور می‌کنید که دستیابی به اهداف، باعث ناامیدی شما می‌شود…
کتاب قانون 10 برابر را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 237 g
ناشر

اعتلای وطن

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

18.000 تومان

سود شما: 12.000 تومان

71.200 تومان

سود شما: 17.800 تومان

25.800 تومان

سود شما: 17.200 تومان