قدرت تفکر و تغییر

78.000 تومان

سود شما: 52.000 تومان

فکرت را تغییر بده ، زندگی ات را بساز

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب قدرت تفکر و تغییر :

 

تریسی در کتاب قدرت تفکر و تغییر به ما می آموزد که چگونه در مورد قدرت های باور ناپذیر در زندگی صحبت کنیم یا پرسش های روزمره که درگیر آن هستیم را حل و فصل کنیم. پرسش هایی مانند : افراد موفق به چیزهایی فکر می کنند ؟ افراد ناموفق در گیر چه مسائلی در ذهن هستند ؟
روانشناسان این افراد را بین ده دهک تقسیم بندی کردند و به این نتیجه رسیدند که ده درصد از دهک بالا افکار متفاوتی نسبت به هشتاد درصد از دهک پایین تر داشتند.
سپس پرسشی مطرح شده که « به نظر شما این ده درصد به چه مسائلی فکر می کنند که وجه تمایزی با بقیه دهک ها دارند ؟ » پاسخ سوال بسیار ساده و راحت بود ؛ آنها اغلب به اهدافشان و راه های رسیدن به آنها فکر می کنند . آنها حتی به کسانی هم زنگ می زنند و پیشنهاد ها را بررسی می کنند و به آنها فکر می کنند. وقتی تمام مدت به این مسائل فکر می کنند . وقتی تمام مدت به این مسائل فکر می کنند ، این کار باعث خوشحالی و شادابی آنها می شود . پیشنهاد ما به شما برای رهایی از نا امیدی و غلبه بر شکست ها ، مطالعه ی این کتاب ارزشمند برایان است .

درباره ی برایان تریسی :

 

برایان تریسی از نویسندگان کتابهای خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب گویا ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است. برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد. برایان تریسی پیش از پایه‌گذاری این شرکت به عنوان مدیر ارشد عملیات در یک شرکت ساخت‌وساز مشغول به کار بود. او همچنین در زمینه فروش و بازاریابی، سرمایه‌گذاری، ساخت‌وساز، واردات، توزیع و نیز مشاوره مدیریتی فعالیت داشته‌است. او تاکنون ده‌ها کتاب نگاشته‌است. آثار او بدون اجازه یکی از پایه‌های اصلی بازاریابی شبکه‌ای در ایران است. او ۴ بار به ایران سفر کرده و در مرکز همایش‌های صدا و سیما به سخنرانی پرداخته‌است. ناشران گوناگونی در ایران، کتاب‌های او را ترجمه و روانه بازار کرده‌اند.

بخشی از کتاب :

 

اولین دشمن منطقه ی امن ماست این تمایل طبیعی بسیاری از افراد است که در محیط کارشان یا در زندگی و سبک زندگی شان راحت ، خشنود و حاضر به خدمت باشند و در مقابل هر نوع تغییری مقاومت کنند ؛ اما تغییر قانون پیشرفت است و پیشرفت قانون زندگی است. اگر شما از منطقه ی امن خود خارج نشوید ، هرگز نمی توانید پیشرفتی داشته باشید. به خاطر بسپارید هرچه بیشتر در کاری که انجام می دهید ثابت قدم باشید، به نتایج بهتری دست خواهید یافت.
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 200 g
ناشر

آفرینه

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

78.000 تومان

سود شما: 52.000 تومان

40.800 تومان

سود شما: 27.200 تومان

67.200 تومان

سود شما: 44.800 تومان

60.000 تومان

سود شما: 15.000 تومان