قدرت شگرف درون

%50 تخفیف

اثری دیگر از نویسنده ی کتاب شفای زندگی

لطفا صبر کنید...

قدرت شگرف درون

%50 تخفیف

اثری دیگر از نویسنده ی کتاب شفای زندگی

دسته بندی : مثبت و انگیزشی
  • ناشر : نیک فرجام
  • نویسنده : لوئیز ال هی
  • سایز کتاب : رقعی
  • نوع جلد : شومیز
  • تعداد صفحات : 222
  • نوبت چاپ : چاپ دوم
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر قدرت شگرف درون مبلغ 52,000 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
104,000
%50

52,000

تومان

محصولات مرتبط

درباره ی کتاب قدرت شگرف درون :

لوئیز ال هی (Louise Lynn Hay) معتقد است قدرتی در درون همه‌ی ما وجود دارد که می‌تواند عاشقانه ما را به سوی سلامت کامل، ارتباطات عالی و مشاغلی کامل سوق ‌دهد، و می‌تواند هر نوع خوشبختی را برایمان به ارمغان بیاورد. برای اینکه این‌ها را به دست آوریم، ابتدا باید باور داشته باشیم که امکان‌پذیر هستند. سپس باید مایل باشیم الگوهایی را در زندگی‌مان به وجود آوریم که خالق شرایطی مخالف میل ما هستند. ما چنین کاری را با رجوع به درون و تکیه به قدرتی درونی که اکنون می‌دانیم چه چیزهایی برای ما بهترین هستند، انجام می‌دهیم. اگر بخواهیم زندگی ما با این قدرت عظیم درونی‌مان همراه شود، می‌توانیم زندگی دوست‌داشتنی‌تر و سعادتمندانه‌تری را خلق کنیم.
لوئیز ال هی، سخنران و مدرس علوم ماورای طبیعت است. او همچنین نویسنده‌ی کتاب‌های پر‌فروش متعددی است و بیش از بیست سال، چهار میلیون انسان را در کشف و استفاده‌ی درست از استعدادشان برای قدرت‌های خلاق و رشد فردی و خود درمانی یاری کرده است.

در مقدمه این کتاب می خوانیم: مطالب و اطلاعات حاضر در این کتاب، بخشی از سخنرانی های من در طول پنج سال گذشته است، همان سکوی پرتاب دیگری به سوی کشف خویشتن، فرصتی که با آن می توانید بیشتر در مورد خود و نیروهای بالقوه درونتان آگاه شوید. نیروهایی که می توانند چراغ راهتان در مسیر خودشناسی باشند. فرصت دارید تا با عشق ورزیدن به خویشتن عضوی از دنیای باور نکردنی و غیر قابل تصور عشق شوید. عشق از قلب ما آغاز می شود و در درون ما جان می گیرد. اجازه دهید عشق شما در مرمت این سیاره نقش خود را ایفا کند.


من شفا دهنده نیستم. کسی را شفا نمی دهم . من خودم را سکوی پرتابی می دانم در مسیر کشف خویشتن که به انسان ها می آموزم به خودشان عشق بورزند و به این ترتیب فضایی را فراهم می آورم که در آن این افراد دریابند که چه موجودات فوق العاده ای هستند. این تمام کاری است که انجام می دهم . من از مردم حمایت و به آنها کمک می کنم تا در قبال زندگی شان مسئولیت پذیر باشند . به آن ها یاری می دهم تا نیروی درون ، شعور و توانایی هایشان را کشف کنند . کمک می کنم تا موانع و سختی ها را از سر راه بردارند. بدین ترتیب خواهند توانست بدون توجه به موقعیتی که در آن قرار گرفته اند به خویش عشق بورزند. این بدان معنی نیست که ما هرگز به مشکلی برنخواهیم خورد ، بلکه صحبت بر سر این است که چگونه به یک مشکل اثر گذار در زندگی واکنش نشان دهیم.


جملات برگزیده کتاب قدرت شگرف درون :

- اتفاقی ناگوار ممکن است خیلی برایمان سودمند باشد اگر ما به روش‌هایی به آن نزدیک شویم که بتوانیم رشد یابیم.

- خشم هیجانی صادقانه است که وقتی به شکل ظاهری تخیله نشود، در درون فرو خورده می‌شود و اغلب به شکل بیماری یا ناکارآمدی رشد می‌یابد.

- ما چیزی فراتر از کالبد و شخصیت‌مان هستیم. روح درونی همیشه زیبا و دوست‌داشتنی است، مهم نیست ظاهر بیرونی‌مان تا چه حد ممکن است تغییر کند.

- وقتی به بصیرت درونی‌ دست یابیم، افق‌هایمان گسترده می‌شوند.

- هریک از ما با جهان و با همه‌ی زندگی پیوند کامل داریم. قدرت در درون ما است تا افق‌های آگاهی‌مان را گسترش دهیم.


در بخشی از کتاب قدرت شگرف درون می‌خوانیم:

هیچ مشکلی وجود ندارد که عشق کافی نتواند بر آن غلبه کند. هیچ مرضی وجود ندارد که عشق کافی نتواند آن را درمان کند. هیچ دری نیست که عشق کافی نتواند بازش کند. هیچ خلیجی نیست که عشق کافی نتواند پلی بر روی آن بزند. هیچ دیواری نیست که عشق کافی نتواند آن را فرو بریزد. هیچ گناهی نیست که عشق کافی نتواند جبرانش کند. تفاوتی نمی‌کند که دردسر تا چه حد ممکن است شدید باشد، چقدر ناامیدکننده باشد، چقدر پیچیده باشد، چقدر اشتباه بزرگی باشد. حضور کافی عشق، همه‌ی آن‌ها را برطرف می‌کند و اگر شما بتوانید به اندازه‌ی کافی عشق بورزید، خوشحال‌ترین و قدرتمندترین شخص در جهان خواهید بود.


کتاب قدرت شگرف درون را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

ناشر نیک فرجام
نویسنده لوئیز ال هی
سایز کتاب رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 222
نوبت چاپ چاپ دوم