قدرت فکر آثار برات

63.000 تومان

سود شما: 42.000 تومان

قدرت فکر کتابی درباره ی استفاده از گنجی که در درون شماست و قدرت ناخودآگاه شما در تغییر زندگی شما و تاثیرات احساسات شما در زندگی شما ، این کتاب نوشته ی ژوزف مورفی و ترجمه ی مهرداد مهرین می باشد.

گزینه های موجود

1999 در انبار
تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب  :

واژه ی فکر معانی مختلفی دارد. مانند: مغز ، آگاهی ، عقل ، اندیشه ، تفکر ، ذهن و… اما در این کتاب منظور از فکر آن بخش از فعالیت مغزی است که به انسان کمک می کند تا با استفاده از اطلاعات گوناگون که از جهان در اختیار دارد به تجزیه و تحلیل پدیده های طبیعی بپردازد و با توسعه ی شناخت خود از محیط و جنبه های مادی و معنوی آن ، بتواند مسائل زندگی خود را حل کند.

زندگی مسائل بی شماری دارد از جمله امید ، یأس ، موفقیت ، شکست ، ثروت ، مکنت ، ازدواج ، پیری مرگ ، تحصیل ، اشتغال ، تفریح و… ولی پاره ای از این مسائل به رویداد هایی کاملا عینی مربوط می شوند مانند فقر و بی پولی یا پیدا کردن یک کار خوب و یا رد شدن در کنکور.

ولی مسائلی چون یأس ، بدبختی ، خفت و حقارت و یا خوشبختی و امیدواری احساسات و هیجاناتی هستند که درون ما رخ می دهند و لذا امور ذهنی یا روحی محسوب می شوند . برای غلبه بر چنین مسائلی نه تنها باید شناخت کافی از مسائل بیرون از خود داشته باشیم بلکه لازم است به قدرت فکر یعنی توانایی های عظیم روحی خود نیز پی ببریم.

 

قدرت فکر

 

بخشی از کتاب قدرت فکر آثار برات :

گنجی که درون شما نهفته است

چنانچه چشم بصیرتتان را باز کنید و به گنج بی پایانی که درون شما نهفته است نظر اندازید متوجه می شوید که ثروت بی پایانی شما را احاطه کرده است. در درون شما یک معدن طلا وجود دارد که می توانید از آن استفاده کرده و زندگی با شکوه و پر از خوشی و وفور برای خود فراهم کنید. بسیاری از افراد در خوابند زیرا این گنجینه ی با ارزش و طلایی ، که در واقع همان هوش بی پایان و مهر بی انتهایی است که در درونشان نهفته است ، اطلاعی ندارند. شما می توانید هرچه را که بخواهید از درون این گنجینه بیرون بیاورید.

یک قطعه فولاد مغناطیسی می تواند فلزی را که تا دوازده بار سنگین تر از وزن خود آن است بردارد ولی چناچه قوه مغناطیس آن را خارج سازید ، قادر نخواهد بود حتی یک پر را هم جذب کند. به این ترتیب ، در دنیا دو نوع انسان هست : انسان مغناطیس دار که سرشار از ایمان و اعتماد به نفس است و می داند که بدنیا آمده تا برنده و کامیاب شود ؛ و یک نوع دیگر انسان هم هست که قدرت مغناطیسی خود را از دست داده و سرشار از ترس و تردید و نامیدی است. وقتی که برای یک چنین فردی فرصت ها پیش می آیند، او خواهد گفت ممکن است شکست بخورم، ممکن است پولم را از دست بدهم، مردم به من خواهند خندید و افکاری از این قبیل، این نوع انسان در زندگی زیاد پیشرفت نخواهد کرد زیرا از جلو رفتن می ترسد و در نتیجه در جا میزند.
پس چنانچه بخواهید پیشرفت کنید باید بکوشید یک انسان مغناطیس دار شوید و به راز بزرگ کلیه اعصار دست یابید.

 

حق مسلم شماست که ثروتمند شوید : 

این حق مسلم شما است که ثروتمند شوید. شما به خاطر آن در این دنیا زندگی می کنید که از یک زندگی توأم با فراوانی و خوشی و آزادی برخوردار گردید. بنابراین باید تمام پولی که برای خوشبخت بودن لازم است در اختیار داشته باشید. شما در این دنیا هستید تا رشد کنید، توسعه یابید و از نظر معنوی، دماغی و مادی به پیشرفت برسید. حق غیر قابل انتقال شما است که از هر حیث به رشد و عرض اندام بپردازند. شما باید خود را با زیبایی و فراوانی احاطه کنید.
وقتی که می توانید از ثروت ضمیر باطن خود استفاده کنید، چرا راضی می شوید که فقیرانه زندگی کنید؟ در این فصل می توانید یاد بگیرید چگونه می توانید با پول یار و رفیق شوید و همیشه دارای پول اضافی باشید. میل شما به ثروتمند شدن در واقع میل به تحصیل یک زندگی برتر و شگفتی آورتر است. این یک میل جهانی است. این انگیزه نه تنها بد نیست بلکه بسیار هم خوب است.

 

خلاصه ی مطلب :

خدا زندگی است و این زندگی کنونی شما است. زندگی به طور دائم تجدید شده و ابدی و زوال ناپذیر است. شما برای ابد زنده اید زیرا زندگی شما همان زندگی خدا است.

دلایل بقای روح پس از مرگ بسیار زیاد است. کتاب “پژوهش های روحی انجمن بریتانیا و آمریکا” را بخوانید تا دلایل آن را بیابید. این کتاب بر اساس تحقیقات علمی عده ای از دانشمندان برجسته برای مدتی بیش از ۷۵ سال تحریر شده است.

شما نمی توانید ذهن را ببینید ولی می دانید که ذهنی دارید، شما نمی توانید روح را ببینید ولی می دانید که روح بازی، روح هنرمند، روح موسیقی دان و روح سخنران واقعیت دارد. شما نمی توانید زندگی را ببینید ولی زنده اید.

می توان دوران پیری را دوران تفکر درباره حقایق مربوط به خدا، از رفیع ترین دیدگاه دانست. خوشی های دوران پیری بزرگتر از خوشی های جوانی است. ذهن شما مشغول انجام ورزش های روحی و دماغی است. طبیعت از تپش و حرکت بدن شما می کاهد تا شما فرصت آن را پیدا کنید که درباره چیزهای الهی بیندیشید.

سنوات عمر را موقعی می شماریم که دیگر چیزی برای شمارش باقی نمانده باشد. ایمان و معتقدات شما زوال ناپذیر است.

شما به همان میزان که فکر می کنید جوان هستید و به همان مقدار که فکر می کنید نیرومندید. شما به همان اندازه ای که فکر می کنید مفید هستید و به همان اندازه ای که افکارتان جوان است جوان هستید.

 

قدرت فکر

 

فهرست مطالب کتاب قدرت فکر آثار برات :
 • فصل اول : گنجی در درون شما نهفته است
 • فصل دوم : مغز شما چگونه عمل می کند
 • فصل سوم : قدرت اعجاز انگیز ضمیر باطن شما
 • فصل چهارم : درمان بیماری روحی در روزگار قدیم
 • فصل پنجم : معاجات روانی عصر حاضر
 • فصل ششم : استفاده از تکنیک های علمی و عملی در روان درمانی
 • فصل هفتم : گرایش ضمیر باطن به سوی زندگی است
 • فصل هشتم : چگونه می توانید به خواسته های خود برسید
 • فصل نهم : چگونه می توان به کمک ضمیر باطن ثروتمند شد
 • فصل دهم : حق مسلم شماست که ثروتمند شوید
 • فصل یازدهم : ضمیر باطن شما در خدمت کامیابی شما
 • فصل دوازدهم : بهره گیری دانشمندان از ضمیر باطن
 • فصل سیزدهم : فعالیت بدن در هنگام خواب
 • فصل چهاردهم : ضمیر باطن شما و مشکلات زناشویی
 • فصل پانزدهم : ضمیر باطن شما و خوشبختی شما
 • فصل شانزدهم : ضمیر باطن شما و روابط انسانی سرشار از هماهنگی
 • فصل هفدهم : استفاده از ضمیر باطن برای عفو کردن دیگران
 • فصل هجدهم : چگونه ضمیر باطن شما موانع را از میان بر می دارد
 • فصل نوزدهم : برای رفع ترس چگونه باید از ضمیر باطن استفاده کنید
 • فصل بیستم : چگونه می توان از نظر روحی همیشه جوان باقی ماند

 

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

 

توضیحات تکمیلی

وزن 367 g
ابعاد 21 × 14 × 21 cm
نویسنده

مترجم

ناشر

آثار برات

سایز کتاب

تعداد صفحات

نوع جلد

شومیز

نقد و بررسی‌ها

  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قدرت فکر آثار برات”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات پیشنهادی

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…

40.500 تومان

سود شما: 27.000 تومان

42.000 تومان

سود شما: 28.000 تومان

48.000 تومان

سود شما: 32.000 تومان

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

30.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان

48.000 تومان

سود شما: 12.000 تومان

64.000 تومان

سود شما: 16.000 تومان

24.000 تومان

سود شما: 16.000 تومان