قدرت کلام برایان تریسی

78.000 تومان

سود شما: 52.000 تومان

خوب حرف بزن تا برنده شوی.

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

کتاب قدرت کلام نوشته ی برایان تریسی

قدرت کلام

فراتر از اصول صحبت کردن است و قوی ترین اسرار را برای شما فاش می کند تا به کمک آنها دیگران را با سخنرانی هایتان تحت تاثیر قرار دهید و نه تنها با دیگران ارتباط موثر برقرار کنید؛ بلکه با مهارت، ذهن آنها را در رابطه با مسائلی که برای موفقیت تان ضروری هستند تغییر دهید. این کتاب سرشار از استراتژی های ثابت شده و یک فصل ویژه درباره ی ارائه سخرانی های ترغیب کننده ی تجاری است. توانایی صحبت در حضور دیگران در موفقیت شما بسیار موثر است. خوب صحبت کردن برایتان احترام می آورد و باعث افزایش عزت نفستان می شود و می تواند توجه دیگران را به شما جلب نماید. با خوب صحبت کردن می توانید دیگران را در کوتاه ترین زمان متقاعد کنید و به اهداف خود نزدیک تر شوید. در این میان چه چیزی مهم ترین دارایی شماست؟ ذهن شما. یکی از باارزش ترین مهارت هایی که شما و هر کس دیگری به آن نیاز دارید، این است که خوب و دقیق فکر کنید تا بتوانید احساسات و خواسته های خود را آشکارا بیان کنید. این مهارت به شما کمک می کند تا خیلی سریع تر از افراد باهوشی که در کنارتان هستند، پیشرفت کنید. ترس خود را از بین ببرید و در شغل تان پیشرفت کنید.

بخشی از کتاب قدرت کلام

 

یکی از بهترین راه های شروع صحبت این است که، بین خود و شنونده، پلی ارتباطی برقرار کنید. صحبت هایتان را با موضوعی شروع کنید که بین شما و شنونده تان مشترک باشد. این موضوع می تواند شامل مطلبی درباره ی کار امروز، مسائلی درباره ی بچه ها، تیم مورد علاقه ی اکثریت افراد یا هر موضوعی باشد. با صحبت کردن در مورد چنین موضوعاتی، افراد را موافق خود قرار می دهید، به طوری که آنها شما را به عنوان یکی از خودشان می بینند. نسبت به اشتباهاتتان بخشش نشان می دهند و احساس می کنند بسیار دانا و آگاهید؛ چرا که پیش زمینه ی ذهنی آنها به این شکل پایه ریزی شده است و…

درباره ی نویسنده

 

برایان تریسی:

«برایان تریسی» نویسنده و سخنران انگیزشی در زمینه بهبود مهارت‌های حرفه‌ای و خودیاری، در ۵ ژانویه ۱۹۴۴ در شارلوت‌تاون کانادا و در یک خانواده فقیر به دنیا آمد. پدرش کار دائمی نداشت و نمی‌توانست هزینه‌های جاری زندگی را به آسانی تامین کند. به همین دلیل برایان و سه برادرش با کمک نهادهای خیریه تحصیل کردند و او همیشه تلخی فقر را در زندگی خود حس می‌کرد.
برایان تریسی خیلی زود مجبور به ترک مدرسه شد تا به کارهای سخت و فیزیکی کم‌درآمد بپردازد. تا اینکه در دهه ۲۰ سالگی خود، سفرهایش به سرتاسر جهان را آغاز کرد. او با خودرواش از کانادا به آمریکا و سپس با کشتی به انگلیس رفت. فرانسه و اسپانیا و پس از آن آفریقا مقصدهای بعدی او بودند. تریسی مدتی در آفریقای جنوبی کار کرد و در رشته کاراته، کمربند سیاه گرفت.  ۲ سال را در ژوهانسبورگ سپری کرد و سفرهایش را به سوی خاورمیانه و شرق آسیا ادامه داد.
در این سال‌ها با شعار «مطالعه کن، گوش کن و پیوسته بیاموز و رشد کن» به موفقیت‌های زیادی دست یافت. تریسی می‌گوید: «هیچگاه اجازه ندهید خودروی شما حرکت کند بدون اینکه در طی آن چیزی بیاموزید. هر کتاب یا همایشی، به صورت صوتی در دسترس شماست!»

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 193 g
ناشر

آفرینه

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ چهارم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

248.500 تومان

سود شما: 106.500 تومان

71.200 تومان

سود شما: 17.800 تومان

112.000 تومان

سود شما: 28.000 تومان

20.000 تومان

سود شما: 5.000 تومان