قرار بی قرار

48.000 تومان

سود شما: 12.000 تومان

داستان زندگی شهید مصطفی صدرزاده

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب قرار بی قرار :

کتاب قرار بی‌قرار؛ مصطفی صدر‌زاده، جلد پنجم از مجموعه مدافعان حرم و نوشته فاطمه‌سادات افقه است که در انتشارات روایت فتح به چاپ رسیده است.
انتشارات روایت فتح که در زمینه چاپ کتاب‌های دفاع مقدس، خاطرات شهدا و ادبیات پایداری فعالیت‌های گسترده‌ای دارد، از زیرمجموعه‌های بنیاد فرهنگی روایت فتح است. بنیاد فرهنگی روایت فتح متولی جشنواره‌های بین‌المللی فیلم مقاومت، جشنواره تئاتر مقاومت، جشنواره هنر مقاومت است و در حوزه‌های تئاتر و هنرهای نمایشی، مستند، سینما، هنرهای تجسمی، ادبیات و رسانه فعالیت دارد.
کتاب قرار بی‌قرار؛ مصطفی صدر‌زاده ، روایاتی از زندگی و رشادت‌های این شهید بزرگ مدافع حرم است.

بخشی از کتاب قرار بی قرار :

وضعیت شهرک های شیعه نشینی که داعش آن ها را محاصره کرده بود ، خیلی برایش درد ناک بود . هیچ راهی برای ورود به این شهرک ها نبود . برای دارو وغذاها حسابی در مضیقه بودند. مصطفی تعریف می کرد که مجبور بودند با هلیکوپتر بالای این شهرک ها بروند و شبانه بسته های مواد غذایی را برای شهرک نشین ها بیندازند. گاهی به مصطفی ایراد می گرفتند و می گفتند : « ممکنه از بین این همه غذا و دارو فقط یکی از این بسته ها به دست مردم برسد و بقیه به دست داعش بیفته !» مصطفی می گفت : « همین یکی از ده تا بسته به دست شیعه های حضرت علی بیفته ، بازم الحمدلله » 
اوایل هر دو ماه یک بار مرخصی می آمد، اما یک مدت که گذشت ، پا و دلش با هم بند شد تا جایی که فقط وقتی مجروح می شد ، برمیگشت . آن موقع هم در خانه و بیمارستان قرار نمی گرفت . مدام در حال رفت و آمد بود ، یا با خانواده اش مسافرت و تفریح بودند یا در حال سر زدن به خانواده شهدا. هر بار که برمی گشت حتما برای فاطمه (دخترش ) وقت می گذاشت. یک بار قبل از آمدنش خواب دیدم سینه اش ترک خورده. چند شب بعد از خوابم امد. مطمین بودم که مجروح شده . برای اینکه من نگران نشوم ، آن شب به بیمارستان نرفت. حدود ساعت دوی نیمه شب که به خانه رسید ، می خواست به دیدنم بیاید که به او گفتم : « ما خودمان داریم می آییم اونجا !»…
کتاب قرار بی قرار را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 207 g
ناشر

روایت فتح

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ یازدهم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

47.200 تومان

سود شما: 11.800 تومان

13.500 تومان

سود شما: 4.500 تومان

7.125 تومان

سود شما: 2.375 تومان

32.000 تومان

سود شما: 8.000 تومان