قصه های قشنگ مادر بزرگ

29.750 تومان

سود شما: 5.250 تومان

قصه ها و داستان های شناخته شده برای کودک و نوجوان

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

 

درباره ی کتاب قصه های قشنگ مادربزرگ:

مجموعه ای از داستان های شناخته شده و معروف دنیا مانند داستان رئباه بی دم، پنجره ی جادویی ،موش شهری موش روستایی و…

این کتاب شامل 35 داستان برای کودک و نوجوان می باشد. 
داستان های کتاب به همراه تصاویر زیبای کارتونی می باشد.
این کتاب به سبک ساده و روان داستان های آموزنده و جذاب دنیا را روایت کرده است.

خواندن داستان برای فرزندانمان، باعث اصلاح و تکمیل زبان آنها می شود. درواقع، ما بطور همزمان، هم برای آنها داستان می خوانیم و هم به آنها آموزش می دهیم، زیرا آنها اکثر کلماتی را که شما هنگام خواندن داستان ذکر می کنید، بلافاصله پس از شنیدن شان بکار می برند. گوش دادن به داستان های بسیار زیاد، به فرزندان کمک می کند تا افکار و عقایدشان را بهتر بیان کنند.
زمانی که شما هنگام خواب در شب، برای فرزندتان داستان می خوانید، در حقیقت شما با این کار، کودک خود را به خواندن کتاب های بیشتری در مسیر زندگی، ترغیب و تشویق می کنید. فرزندانی که عشق و علاقه بسیار زیادی به مطالعه دارند، صاحب والدینی هستند که در دوران کودکی برای آنها قبل از خواب، کتاب می خواندند. کودکانی که فقط به تماشای فیلم و کارتون می پردازند، تنها به دلیل آن است که فوائد کتاب خواندن را نمی دانند. سعی کنید فرزندان خود را به خواندن کتاب ترغیب کنید، زیرا بدین ترتیب، آنها در زندگی، بسیار موفق تر خواهند بود.
اگر شما نمی توانید آواز بخوانید و یا به هر دلیل دیگر نمی خواهید این کار را انجام دهید، در این صورت، برای آن که هنگام شب، فرزندتان سریع تر به خواب رود، شما می توانید برایش داستان بخوانید. آن نیز یک لالایی است. امروزه ما خوش شانس هستیم که به داستان های بسیار زیاد و مختلفی دسترسی داریم، بنابراین، شما می توانید هر داستانی را که می خواهید انتخاب کنید و جهت پرورش فرزند خود، از همان سنین اولیه برایش بخوانید. خواندن داستان، نه تنها برای فرزندتان خوشایند و لذت بخش خواهدبود، بلکه باعث بهبود در تلفظ و شیوه بیان ما نیز خواهدشد.

خواندن کتاب، ما را از هوش و ذکاوت بیشتری برخوردار می کند. هنگامی که فرزندان، داستان هایی را که ما می خوانیم، می شنوند، آنها به عنوان مثال، قواعد و دستور زیان و واژگان را فرا می گیرند. و به دلیل آن که فرزندان، معلومات بسیار زیادی از داستان خواندن های شما کسب کرده اند، در مدرسه، فردی موفق خواهندبود. علاوه بر آن، هر داستان، جنبه اخلاقی خود را دارد و آنچه را که خوب یا بد است، بیان می کند.

بخشی از کتاب قصه های قشنگ مادربزرگ:

پسر شلخته ای انواع لباس ها و اسباب بازی ها را داشت، اما برای آنها ارزش قائل نبود و همیشه روی زمین افتاده بودند.پدر و مادرش آخرین مدل آدم آهنی خدمتکار را خریدند. آدم آهنی از لحظه ی وورود به خانه شروع به کار کرد.غذا می پخت،نظافت و اتو میکرد.
صبح که پسرک از خواب بیدار شد ،از دیدن اتاق تمیزش خیلی خوش حال شد…


کتاب قصه های قشنگ مادر بزرگ را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 124 g
ناشر

سیمای نور امید

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

68.800 تومان

سود شما: 17.200 تومان

13.500 تومان

سود شما: 1.500 تومان

29.750 تومان

سود شما: 5.250 تومان

7.200 تومان

سود شما: 800 تومان