قصه های قشنگ پدر بزرگ

29.750 تومان

سود شما: 5.250 تومان

قصه ها و داستان های شناخته شده برای کودک و نوجوان

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب قصه های قشنگ پدر بزرگ:

مجموعه ای از داستان های شناخته شده و معروف دنیا مانند داستان جوجه اردک زشت ،چوپان دروغگو، چشمه ی سحر آمیز و …

این کتاب شامل 23 داستان برای کودک و نوجوان می باشد. 
داستان های کتاب به همراه تصاویر زیبای کارتونی می باشد.
این کتاب به سبک ساده و روان داستان های آموزنده و جذاب دنیا را روایت کرده است.

خواندن داستان برای فرزندانمان، باعث اصلاح و تکمیل زبان آنها می شود. درواقع، ما بطور همزمان، هم برای آنها داستان می خوانیم و هم به آنها آموزش می دهیم، زیرا آنها اکثر کلماتی را که شما هنگام خواندن داستان ذکر می کنید، بلافاصله پس از شنیدن شان بکار می برند. گوش دادن به داستان های بسیار زیاد، به فرزندان کمک می کند تا افکار و عقایدشان را بهتر بیان کنند.
زمانی که شما هنگام خواب در شب، برای فرزندتان داستان می خوانید، در حقیقت شما با این کار، کودک خود را به خواندن کتاب های بیشتری در مسیر زندگی، ترغیب و تشویق می کنید. فرزندانی که عشق و علاقه بسیار زیادی به مطالعه دارند، صاحب والدینی هستند که در دوران کودکی برای آنها قبل از خواب، کتاب می خواندند. کودکانی که فقط به تماشای فیلم و کارتون می پردازند، تنها به دلیل آن است که فوائد کتاب خواندن را نمی دانند. سعی کنید فرزندان خود را به خواندن کتاب ترغیب کنید، زیرا بدین ترتیب، آنها در زندگی، بسیار موفق تر خواهند بود.
اگر شما نمی توانید آواز بخوانید و یا به هر دلیل دیگر نمی خواهید این کار را انجام دهید، در این صورت، برای آن که هنگام شب، فرزندتان سریع تر به خواب رود، شما می توانید برایش داستان بخوانید. آن نیز یک لالایی است. امروزه ما خوش شانس هستیم که به داستان های بسیار زیاد و مختلفی دسترسی داریم، بنابراین، شما می توانید هر داستانی را که می خواهید انتخاب کنید و جهت پرورش فرزند خود، از همان سنین اولیه برایش بخوانید. خواندن داستان، نه تنها برای فرزندتان خوشایند و لذت بخش خواهدبود، بلکه باعث بهبود در تلفظ و شیوه بیان ما نیز خواهدشد.

خواندن کتاب، ما را از هوش و ذکاوت بیشتری برخوردار می کند. هنگامی که فرزندان، داستان هایی را که ما می خوانیم، می شنوند، آنها به عنوان مثال، قواعد و دستور زیان و واژگان را فرا می گیرند. و به دلیل آن که فرزندان، معلومات بسیار زیادی از داستان خواندن های شما کسب کرده اند، در مدرسه، فردی موفق خواهندبود. علاوه بر آن، هر داستان، جنبه اخلاقی خود را دارد و آنچه را که خوب یا بد است، بیان می کند.

بخشی از کتاب قصه های قشنگ پدر بزرگ:

روزی روزگاری پسرک چوپانی در دهی زندگی می کرد.او هرروز صبح گوسفندان مردم را از ده به تپه های سبز و خرم نزدیک ده می برد تا گوسفندان علف های تازه بخورند . او تقریبا تمام روز را تنها بود.یک روز خیلی حوصله اش سرفت.روز جمعه بود و او باز هم باید در کنار گوسفندان می ماند.
از بالای تپه ،چشمش به مردم ده افتاد که در کنار هم در وسط ده جمع شده بودند…


کتاب قصه های قشنگ پدر بزرگ را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 124 g
ناشر

سیمای نور امید

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

7.200 تومان

سود شما: 800 تومان

25.500 تومان

سود شما: 4.500 تومان

7.200 تومان

سود شما: 800 تومان