قهرمان ترجمه محسن فتح اللهی

72.000 تومان

سود شما: 18.000 تومان

کتاب قهرمان، درباره‌ قصه‌ایست که زندگى راندا برن و بسیاری افراد دیگر در طول تاریخ را دگرگون کرده است.

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

معرفی کتاب قهرمان:

کتاب قهرمان، درباره‌ قصه‌ایست که زندگى راندا برن و بسیاری افراد دیگر در طول تاریخ را دگرگون کرده است. این قصه، از آغاز زمان به شیوه‌هایى گوناگون در فرهنگ‌ها و کشورهاى گوناگون روایت شده، اما مضمون آن همواره یکى بوده است. داستان درباره‌ى قهرمانى‌ست که شجاعانه عازم سفرى بر روى این کره خاکی شده است.

منظره‌ى زمین بسیار دلپذیر و زیباست، دریاها، کوه‌ها، جنگل‌ها، سواحل، دشت‌ها، حیوانات، پرنده‌ها و غیره … به این زیبایى طبیعى باید اضافه کنیم، تمامى شور و حالِ تجربیات آدم‌هایى را که ساکن این کره‌ى زیبا هستند. با وجود این، همان‌طور که قهرمان آن را کشف مى‌کند، زندگى بر روى زمین با چالش‌هایى بسیار همراه است. رشد، زحمت بسیار دارد، از کودکى تا بلوغ، جوانى، و پیرى. هیچکس نمى‌تواند از درد و رنج فیزیکى، غم، و سرانجام مرگ، بگریزد. البته، زندگى بر روى این کره‌ى خاکی با درد و لذت، غم و شادى، شکست و پیروزى همراه است، زیرا زندگى خاکى ما آدم‌ها بر تضادها و تقابل‌ها استوار است. هر چیزى ضدى دارد و با ضد خود شناخته مى‌شود.

کتاب قهرمان، درباره قصه ایست که زندگی راندا برن و بسیاری افراد دیگر در طول تاریخ را دگرگون کرده است. این قصه، از آغاز زمان به شیوه هایی گوناگون در فرهنگ ها و کشورهای گوناگون روایت شده، اما مضمون آن همواره یکی بوده است. داستان درباره ی قهرمانی ست که شجاعانه عازم سفری بر روی این کره خاکی شده است. منظره ی زمین بسیار دلپذیر و زیباست، دریاها، کوه ها، جنگل ها، سواحل، دشت ها، حیوانات، پرنده ها و غیره … به این زیبایی طبیعی باید اضافه کنیم، تمامی شور و حال تجربیات آدم هایی را که ساکن این کره ی زیبا هستند. با وجود این، همان طور که قهرمان آن را کشف می کند، زندگی بر روی زمین با چالش هایی بسیار همراه است. رشد، زحمت بسیار دارد، از کودکی تا بلوغ، جوانی، و پیری. هیچکس نمی تواند از درد و رنج فیزیکی، غم، و سرانجام مرگ، بگریزد. البته، زندگی بر روی این کره ی خاکی با درد و لذت، غم و شادی، شکست و پیروزی همراه است، زیرا زندگی خاکی ما آدم ها بر تضادها و تقابل ها استوار است. هر چیزی ضدی دارد و با ضد خود شناخته می شود. مولانا می گوید: این جهان، خود حبس جان های شماست هین روید آن سو که صحرای شماست این جهان، محدود و آن خود، بی حد است نقش و صورت، پیش آن معنا، سد است. آری، آن سو را تو خود باید کشف کنی، و به امکانات بی حد خود دست یابی. تنها با کامل کردن سفر قهرمان و فعلیت بخشیدن به امکانات بالقوه ی وجود خویش است که تو قهرمان قصه ی زندگی خویش می شوی. آنگاه، هدفی والا در چشم انداز زندگی تو قرار می گیرد و قلب تو را متوجه خود می کند، کمک به کسانی که در راه سفر قهرمانی زندگی خویش تازه گام نهاده اند. تو با تمامی آنچه در راه سفر قهرمانی خویش در زندگی کشف کرده ای به کمک آن ها می شتابی. آدم هایی که قرار است در کتاب قهرمان با آن ها سفر کنی کسانی هستند که به راه سفر قهرمان زندگی خویش گام نهاده اند. آن ها از سراسر جهان گردهم آمده اند تا داستان زندگی خویش را بازگویند و تجربه های خویش را با تو سهیم شوند. آن ها می کوشند تا تو را به سفری دل انگیز و پر هیجان ترغیب کنند: سفر قهرمان.

درباره ی نویسنده ی کتاب قهرمان:

راندا برن نویسنده و کارگردان معروف استرالیایی متولد 12 مارس 1945 در شهر ملبورن استرالیاست. او یکی از نویسندگان و کارگردان‌های مطرح جهان است که با مستند «فیلم راز» و کتاب معروف «راز» که درباره‌ی قانون جذب هستند، شناخته‌شده است. این کتاب در سال 2007 یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های جهانی بوده است و بیشتر از 19 میلیون نسخه از آن به فروش رفت. مجله تایم در سال 2007 این زن موفق را جزء صد فرد تأثیرگذار در جهان معرفی کرد… او امروزه با فعالیت‌های خود روی زندگی افراد زیادی در سراسر جهان تاثیر گذاشته است و کتاب‌هایش به بیش از 40 زبان ترجمه‌شده است.

بخشی از کتاب قهرمان:

آناستازیا سوئر ـ اهل رومانی


آناستازیا سوئر و خانواده ی جوانش در بحبوحه ی جنگ سرد، در جست وجوی زندگی بهتر، از رومانی کمونیست گریختند. او بدون پول و بدون توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی به لس آنجلس رسید و روزی چهارده ساعت در آرایشگاهی کارکرد. مدتی بعد، آناستازیا پی برد که هیچ چیز در زندگی اش تغییر نمی کند مگر این که کارش را تغییر دهد. او تصمیم گرفت آرایشگاه خودش را باز کند ـ در بورلی هیلز. آناستازیا به اعتبار شیوه ی منحصربه فرد آرایش ابرویش به سرعت پله های موفقیت را طی کرد و طی سال ها هنر شکل دهی ابرو را به هنری جهانی تبدیل کرد. 


این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 327 g
ناشر

افرینه

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

سخت

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

18.600 تومان

سود شما: 12.400 تومان

132.000 تومان

سود شما: 33.000 تومان

29.750 تومان

سود شما: 5.250 تومان

27.000 تومان

سود شما: 18.000 تومان