قورباغه ات را ببوس مترجم علی اکبر قاری نیت

%30 تخفیف

12 روش بزرگ برای تبدیل افکار منفی به افکار مثبت در کار و زندگی

لطفا صبر کنید...

قورباغه ات را ببوس مترجم علی اکبر قاری نیت

%30 تخفیف

12 روش بزرگ برای تبدیل افکار منفی به افکار مثبت در کار و زندگی

دسته بندی : مثبت و انگیزشی
  • ناشر : آوای بستان
  • نویسنده : برایان تریسی/ کریستینا تریسی
  • سایز کتاب : رقعی
  • مترجم : علی اکبر قاری نیت
  • تعداد صفحات : 160
  • نوع جلد : شومیز
  • نوبت چاپ : 1400
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر قورباغه ات را ببوس مترجم علی اکبر قاری نیت مبلغ 20,400 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
68,000
%30

47,600

تومان

محصولات مرتبط

درباره ی کتاب قورباغه ات را ببوس :

در کتاب قورباغه‌ات را ببوس اثر برایان تریسی و کریستیانا تریسی، مجموعه‌ای از روش‌ها و تکنیک‌های ساده اما قدرتمند را یاد خواهید گرفت که می‌توانید فوراً بکار بگیرید تا تفکر منفی را به تفکر مثبت و هر مشکلی در زندگیتان را به فرصت تبدیل کنید.
کتاب قورباغه‌ات را ببوس (Kiss That Frog) بر اساس 5 هزار صحبت و سمینار با بیش از پنج میلیون تماشاچی در پنجاه‌ و‌ هشت کشور توسط برایان تریسی (Brian Tracy) و بیش از چند هزار ساعت کار در زمینه مشاوره و روانشناسی توسط کریستینا تریسی (دختر برایان) تهیه شده است.
به نظر می‌رسد که تقریباً همه‌ی افراد یک یا بیشتر از یک مانع دارند که آن‌ها را از اینکه شخصی کاملاً شاد، سالم و خوشحال باشند که هر روز جدید را با هیجان و انتظار دنبال می‌کند، باز می‌دارد.
قورباغه‌ی زندگی شما چیست که پیش از بدست آوردن تمام آنچه را که برای شما ممکن است، باید آن را ببوسید؟ تجربه‌های منفی زندگیتان کدامند که باید آن‌ها را بپذیرید تا به آن‌ها رسیدگی شود و آنها را می‌توانید استفاده کنید تا خودتان را به شگفت‌انگیزترین شخص ممکنه تبدیل کنید؟
شما اینجا، روی این کره خاکی هستید تا کاری خارق‌العاده با زندگیتان انجام دهید، تا خوشحالی و لذت، ارتباطات عالی، سلامتی در سطح خوب، موفقیت کامل و رضایت کامل را تجربه کنید. پس، چه چیزی مانع شما می‌شود؟ چراهم اکنون زندگی رویایی‌تان را ندارید؟ چه چیزی مانع شما می‌شود؟
اگر می‌خواهید دلیل شادی یا ناراحتی، موفقیت یا عدم موفقیت، پیروزی یا شکست خود را بدانید، بروید و به نزدیکترین آینه نگاه کنید. جواب آنجاست. کیفیت تفکراتتان درباره‌ی کسی که در آینه می‌بینید به طور گسترده‌ای کیفیت زندگیتان را تعیین می‌کند. اگر دیدگاهتان را نسبت به خودتان تغییر دهید، زندگیتان را به سرعت تغییر می‌دهید.


جملات برگزیده کتاب قورباغه ات را ببوس:

- هیچ چیزی وجود ندارد، تنها فکر است که آن را به وجود می‌آورد.

- باور به قدرت بالقوه و نامحدودتان کلید اصلی برای تبدیل شدن به آنچه که واقعاً توانایی آن را دارد، می‌باشد.

- تنها چیزی که کنترل کامل بر آن دارید تفکرات و زندگی درونیتان است.

- هر آنچه که در گذشته در زندگی برای شما رخ داده است، آمادگی برای زندگی شگرفی است که در آینده پیش رویتان قرار دارد.

- آرزوهای کوچک نداشته باشید، تنها آرزوهای بزرگ هستند که قدرت به حرکت واداشتن ذهن بشر را دارند و شما نیز نباید آرزوهای کوچک داشته باشید.


بخشی از کتاب قورباغه ات را ببوس :

هفت حقیقت درباره ی شما

حالت طبیعی شما این است که زندگی شاد ارام لذت بخش و سرشار از انگیزه داشته باشید. در این حالت طبیعی هر روز با علاقه بیدار می شوید و روزتان را شروع میکنید. درباره ی خودتان و روابط تان با افراد زندگی تان احساس فوق العاده ایی دارید.از کارتان لذت میبرید و از تلاشی که در زندگی تان میکنید و باعث پیشرفت تان میشود راضی هستید.هدف اصلی شما در زندگی باید این باشد که زندگی تان را طوری سازماندهی کنید بیشتر اوقات چنین احساسی را داشته باشید.

به عنوان یک فرد بالغ و موفق باید کارتان را هر روز طوری انجام دهید که شما را به سمت تحقق اهدافتان رهنمون شود. باید در تمام حوزه ها شاکر نعمت هایی باشید که خداوند به شما عطا کرده است.اگر از قسمتی از زندگی تان ناراحت یا ناراضی هستید،چیزی در تفکرات،احساسات یا اعمال شما نادرست است و نیاز به اصلاح دارد.


کتاب قورباغه ات را ببوس را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

ناشر آوای بستان
نویسنده برایان تریسی/ کریستینا تریسی
سایز کتاب رقعی
مترجم علی اکبر قاری نیت
تعداد صفحات 160
نوع جلد شومیز
نوبت چاپ 1400
کد کتاب 101100