لذت طراحی

24.000 تومان

سود شما: 6.000 تومان

آموزش طراحی

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

 درباره ی کتاب لذت طراحی اثر بیل مارتین :

این کتاب آموزش ابتکاری در اصول طراحی واقعی را ارائه می دهد. تظاهرات در نه ویژگی ادراک، با تمریناتی ارائه می شود که به هنرمندان کمک می کند واقع گرایی بیشتری به کار خود وارد کنند.

ما آن چه را که می بینیم می فهمیم اما همیشه نمی دانیم آن چه را که می بینیم چگونه درک کنیم. وقتی از پنجره به بیرون نگاه می کنیم ، چگونه می فهمیم که یک درخت در چه فاصله از ما قرار دارد ؟ یا چگونه که یک تپه چقدر شیب دارد؟و چگونه یک بافت را از دیگری تشخیص می دهیم بدون این که هرگز آنها را لمس کرده باشیم ؟ این اطلاعات را از تجربه به دست می آوریم ، تجربه ای که برپایه نشانه های بصری که در طول مدت عمر انجام گرفته است. اگر یک هنرمند ماهیت کاربرد این تجربه ها و نشانه ها را بداند ، تصاویری که خلق می کند بسیار متقاعد کننده خواهند بود.
درک بصری ما از واقعیت یک پدیده ی کاملا پیچیده است. اما می تواند به تعدادی مفاهیم وابسته به هم که می توان آنها را به یکباره آموخت تقسیم شده و این تقسیم باعث می شود هنرمند درک بالایی از چیزی که دیده می شود و چیزی که باید شرح داده شود داشته باشد.
درست مانند نویسندگان که باید یاد بگیرند افکارشان را به وسیله کلمات ، جملات ، پاراگراف ها و بخش ها مرتب کنند، هنرمندان از یادگیری زبان فرم ، رنگ ، بافت ، سایه ، تصویر و کمپوزیسیون سود می برند تا نظم و ترتیب بهتری به وجود آورده و با افکارشان ارتباط برقرار کنند. با خواندن این کتاب و انجام تمرین های آخر هر بخش ، نشانه های ادراکی را که چشم و فکرتان به کار می برند خواهید آموخت…
این کتاب ، لذت طراحی اثر بیل مارتین نشر مارلیک را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 351 g
ناشر

مارلیک

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

56.000 تومان

سود شما: 14.000 تومان

14.100 تومان

سود شما: 9.400 تومان

37.600 تومان

سود شما: 9.400 تومان

28.000 تومان

سود شما: 7.000 تومان