لطیفه ها و ضرب المثل های انگلیسی به فارسی

22.400 تومان

سود شما: 5.600 تومان

به همراه ترجمه متن ، لغات و اصطلاحات

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب لطیفه ها و ضرب المثل های انگلیسی به فارسی:

این کتاب برگردان لطیفه ها و ضرب المثل ها و جملات پند آموز فارسی به انگلیسی است ه به همراه ترجمه ی متن ، لغات و اصطلاحات می باشد.
برای اینکه تاثیر خواندن داستان بر یادگیری زبان انگلیسی را بررسی کنیم، باید به جنبه های مختلف مهارت زبان که با استفاده از داستان خوانی تقویت می شود بپردازیم. به طور کلی خواندن مهارت مهمی در یادگیری زبان است و به شما کمک می کند تا همه بخش های زبان انگلیسی نظیر واژگان، املا، دستور زبان و نوشتن را یاد بگیرید. هنگامی که مهارت خواندن خود را در زبان انگلیسی تقویت می کنید، در واقع تمام مهارت های انگلیسی خود را بهبود می بخشید.
خواندن بهترین راه برای بهبود دایره واژگان زبان انگلیسی شما است. مطالعه مستمر مقاله ها، داستان ها و مکالمات به شما کمک می کند تا معنای کلمات انگلیسی را در هر متن به راحتی بفهمید و درک کنید. خواندن همچنین در تکرار و یادآوری واژگانی که قبلاً  آموخته اید بسیار موثر است. همچنین در صورتی که معنای کلمات کلیدی موجود در متن داستان را از قبل بدانید درک مطلب نیز بسیار آسان تر می شود. به همین خاطر یادگیری معنا و تلفظ کلمات رایج زبان انگلیسی به شما کمک می کند که بعدا در هنگام خواندن فیلمنامه ها و کتاب های داستان به راحتی با موضوع آنها ارتباط برقرار کنید.
کتاب لطیفه ها و ضرب المثل های انگلیسی به فارسی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 122 g
ناشر

دارالفیض

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

63.000 تومان

سود شما: 27.000 تومان

63.000 تومان

سود شما: 27.000 تومان

63.000 تومان

سود شما: 27.000 تومان