ماهیگیر زبل (بازی)

76.000 تومان

سود شما: 19.000 تومان

ماهیگیری در حوضچه ی بادی

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی بازی ماهیگیر زبل :

«ماهی‌گیر زبل» بازی سرگرم‌کننده و مفرحی است برای رده‌ی سنی بالای سه سال و می‌تواند تک نفره یا گروهی انجام شود.

ابزارهای بازی شامل موارد زیر است: دو چوب ماهی‌گیری با قلاب آهنربایی، یک حوضچه‌ی مشمایی بادی با ابعاد 29*27*6 حیوانات دریایی فومی با یک قطعه‌ی فلزی به رنگ‌های آبی، قرمز، زرد، سبز و یک کتاب داستان ۱۲ صفحه‌ای.

برای شروع بازی «ماهیگیر زبل» حوضچه را مثل بادکنکی پر از باد می‌کنیم و ماهی‌ها و دیگر حیوانات دریایی را داخل آن می‌ریزیم و در حوضچه کمی آب می‌ریزیم. بعد بازیکن‌ها با استفاده از چوب ماهیگیری، باید حیوانات دریایی را بگیرند. اگر بیش از دو نفر باشند، این کار را به نوبت انجام می‌دهند و برنده هم می‌تواند کسی باشد که تعداد بیشتری از موجودات دریایی را به دست آورده است.

با استفاده از این بازی می‌توان نام رنگ‌ها یا گونه‌های حیوانات دریایی را به کودک آموزش داد.

بازی «ماهیگیر زبل» در تقویت مهارت‌هایی چون هماهنگی دست و چشم، قدرت دست‌ورزی، تمرکز، هوش دیداری-فضایی موثر است.

کتاب داستان این بازی، نوشته‌ی عادله خلیفی است.

بعد از تمام شدن بازی بچه‌ها، برای جلوگیری از زنگ زدن فلز متصل به فوم‌ها، ماهی‌ها را از داخل حوضچه خارج نمایید.

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

تاثیر بازی گروهی در مهارت های اجتماعی کودکان:

یکی از مهم ترین فواید این بازی ها این است که کودکان با سرعتی که در هر یک از آن ها منحصر به فرد است در گروه سنی ۱ تا ۳ سال مهارت های اجتماعی خود را ارتقاء می دهند و والدین و مربیان در می یابند که کودک ترجیح می دهد با کودکان دیگر بازی های گروهی انجام دهد و یا تنهایی با خودش بازی کند که هر دوی این ها کاملا طبیعی هستند.

در گروه سنی ۳ تا ۵ سال کودکان شروع می کنند با هم سن های خود ارتباط برقرار کنند و تجربیات جدید به دست آورند. این بازه زمانی دقیقا وقتی است که مرز های اجتماعی برای آنان شکل می گیرد که این مرز ها در آینده کودکانمان نقشی کلیدی و اساسی را بازی می کنند.

دومین فایده بازی گروهی برای کودکان این است که آن ها به توانایی های خود ایمان می آورند و به دنبال آن اعتماد به نفس آن ها بالا می رود و اولین کار برای دادن اعتماد به نفس کودکان این است که رابطه ی آن ها با اعضای خانواده شان صمیمی و نزدیک باشد، این روابط نزدیک به کودکان حس ثبات می دهد، در عین حال، کودک در بازی های گروهی با افراد جدیدی ملاقات می کند، که امکان آزمایشی ایمن برای جدایی از والدینشان را فراهم می کند.

نقش بازی کردن روشی ساده برای مشارکت بچه ها با جهان است، به همین دلیل است که شما ممکن است کودک خود را در حال تعمیر ماشین ها مانند پدرها، آشپزی مانند مادر ها و یا آموزش یک درس جدید به اسباب بازی ها مانند معلم ها ببینید.بازی گروهی در کودکان تخیلات آن ها را توسعه می دهد و آن ها را در شرایط واقعی قرار می دهد که در آن ها نیاز به حل مسائل و مشکلات و فکر کردن به راه حل ها دارند و بهترین مکان برای قرار دادن شخصیت های مختلف به زندگی کودکان است.ما می دانیم که کار کردن از طریق تجربه با نقش آفرینی، مزایای بسیار خوبی دارد. این کار به کودکان اجازه می دهد تا موقعیت ها را حس کنند ، درک کنند که چه چیزی در اطرافشان رخ می دهد و این تجربیات برای آنها چه معنایی دارد.

 

این بازی ماهیگیر زبل را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 290 g

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

120.000 تومان

سود شما: 30.000 تومان

24.700 تومان

سود شما: 13.300 تومان

104.000 تومان

سود شما: 26.000 تومان

24.000 تومان

سود شما: 6.000 تومان