مجموعه قصه های معروف قشنگ

8.000 تومان

سود شما: 2.000 تومان

شامل چندین عنوان می باشد. برای سفارش هر عنوان نام آن را در آدرس خود ذکر کنید.

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره مجموعه قصه های معروف قشنگ:

این مجموعه شامل 40 عنوان می باشد.ادبیات کودک شامل قصه ، شعر ، نمایش ، افسانهو داستان است. ادبیات کودک عبارت است از تلاش هنرمندانه در قالب کلام ، برای هدایت کودک به سوی رشد زبان و شیوه مناسب و درخور فهم کودک . متخصصان روانشناسی ، قصه گفتن را برای تکامل مغز نوزادان و کودکان و کودکان ضروری می دانند و معتقد هستند که با قصه گویی علاوه بر شناساندن صدای والدین ، صحبت کردن برای کودک راحتتر می شود که کودک کلمات را صحیح و کامل ادا کند.
قصه و قصه گویی نقش بسیار مهمی در تکوین شخصیت کودک دارد ،باعث پرورش قدرت بیان و عواطف و افکار کودک می شود و البته در تقویت و پرورش قوه ی تخیل ، ابتکار ، ابداع و ایجاد عشق و علاقه به ادبیات موثر است. خواندن قصه برای کودکان تاثیر بسیار زیادی در رشد اعتماد به نفس کودک و علاقه مند کردن او به داشتنآزادی و عدالت اجتماعی دارد و همچنین علاوه بر برآورده کردن نیاز های عاطفی کودک به آماده ساختن او برای دریافت پیام های اخلاقی و انسانی نیز مساعدت می کند.

بخشی از عنوان سفر به ماه از این مجموعه :

در یک شهربازی قطار رنگارنگی بود به اسم قطار شادی. راننده ی قطار شادی پیرمرد مهربانی به اسم تام بود .تام بچه ها را خیلی دوست داشت و با آن ها بازی می کرد و آن ها را در شهر بازی می گرداند.تام همیشه آرزو داشت با قطار به ماه سفر کند . یک روز که مثل همیشه تام قطار را می راند ناگهان اتفاق عجیبی افتاد. قطار شادی از ریل جدا شد و به پرواز درآمد…
مجموعه قصه های معروف قشنگ را به همراه تخفیف ویژه ی آن ها خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 30 g
ناشر

آبرنگ

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ سوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

66.000 تومان

سود شما: 44.000 تومان

66.000 تومان

سود شما: 44.000 تومان