مجموعه پنج جلدی علوم 1 تا 5

16.000 تومان

سود شما: 4.000 تومان

این کتاب با عنوان های بدن من ، جانوران ، علوم فیزیکی ، گیاهان ، زمین ، موجود می باشد برای سفارش هر عنوان نام آن را در آدر یا مشخصات خود ذکر کنید.

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب 5 جلدی علوم نشر آبرنگ :

این کتاب با عنوان های بدن من ، جانوران ، علوم فیزیکی ، گیاهان ، زمین ، موجود می باشد برای سفارش هر عنوان نام آن را در آدر یا مشخصات خود ذکر کنید.
این مجموعه برای کودکان چهار تا شش سال طراحی شده و چنانچه فعالیتی برای کودک شما ساده به نظر میرسد میتوانید فعالیت های دیگری را با ابتکار و خلاقیت خود در کنار آن انجام دهید. در صورت دشوار بودن هر فعالیت نیز میتواند برای انجام آن وقت کافی در نظر بگیرید.
انتشارات بین المللی آبرنگ نزدیک به دو دهه در زمینه نشر کتاب های آموزشی کودکان فعالیت می کند. ما اعتقاد داریم که عشق به یادگیری در سنین اولیه کودکی شروع می شود. این مجموعه فرصتی فراهم می آورد تا کودک تجربه کند، با موضوعات گوناگون آشنا شود و از یادگیری لذت ببرد. ما خوشحال هستیم که شما کتاب های 5 جلدی علوم انتشارات آبرنگ را انتخاب کردید. امیدواریم همان طور که ما از تهیه و انتشار این کتاب ها لذت بردیم، شما و کودکانتان هم از این مجموعه لذت ببرید.
بازی کردن یکی از مهم‌ترین جنبه‌های زندگی کودکان است. بازی کردن نه تنها باعث سرگرمی آن‌ها می‌شود و لحظات شادی را می‌گذرانند، برای رشد و پرورش آن‌ها هم فواید متعددی دارد. پژوهش‌های مختلفی درباره‌ی اهمیت بازی کردن در رشد و پرورش کودکان انجام شده است و بر نقش مثبت بازی در پرورش کودک تأکید می‌کند. با دیجی‌کالا مگ همراه باشید تا درباره‌ی اهمیت بازی برای کودکان و نقشی که در تربیت آن‌ها دارد، بیشتر آشنا شوید.
مغز کودکان به تعداد زیادی ارتباط‌دهنده‌ی بین سلول‌های عصبی یا سیناپس مجهز است. تولید بیش از حد سیناپس اجازه می‌دهد تا اطلاعاتی که در سال‌های اولیه کسب می‌شوند به شکل بنیادین در مغز ذخیره شوند. این ذخیره‌سازی بنیادین به تجربیات کاملی در زندگی نیاز دارد که در یک محیط غنی از بازی‌های حسی و حرکتی کسب می‌شوند. اگر این تجربه‌ها وجود نداشته باشند، سیناپس‌های مربوطه از بین می‌روند.
دانشمندان علوم اعصاب کشف کرده‌اند که قرار گرفتن در شرایط ایدئالی برای بازی از جهت محیط و لوازم و بازی کردن در محیطی با این شرایط می‌تواند باعث تغییرات شیمیایی و فیزیولوژیک در مغز شود. در بین نواحی مختلف مغز، این تغییرات بیشترین فایده را برای قشر مغز دارند. قشر مغز همان ناحیه‌ای از مغز است که با پردازش رفتارهای شناختی ارتباط بیشتری دارد.
این کتاب ها مخصوص کودکان 4 تا 6 سال می باشد.
این کتاب ها را به همراه تخفیف ویژه ی آنها خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 83 g
ناشر

آبرنگ

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ ششم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

119.000 تومان

سود شما: 51.000 تومان

64.000 تومان

سود شما: 16.000 تومان

38.400 تومان

سود شما: 9.600 تومان

525.000 تومان

سود شما: 225.000 تومان