مجموعه کتاب های سعادت آثار برات

34.500 تومان

سود شما: 23.000 تومان

مجموعه ای از پنج کتاب درباره ی سعادتمندی

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی مجموعه کتاب های سعادت :

اغلب افراد سعادت را در مقوله های خارجی و بیشتر در ثروتمند بودن و قدرتمند بودن می بینند. سعادت واقعی انسان در آنچه که دارد ( اموال و املاک خارجی ) و آنچه نمایش می دهد ( شهرت و مقام و جاه ) نیست ، بلکه در چیزی است که «هست» یعنی ذخایر وجودی و صفات باطنی در قالب تحقق تمامیت یک شخصیت ، پس سعادت ، فرایندی درونی و اکتشافی است و چیزی نیست که از بیرون اختراع شود یا توسط امکانات فیزیکی پدید آید. « مجموعه کتاب های سعادت » نوشته ی رندی گیج ، مربی و سخنران صاحب نام حوزه موفقیت و رشد فردی است. او هرسال در دنیا در ارتباط با موضوع سعادت و موفقیت مانند آن برنامه های زنده اجرا می کند و مردم از سراسر جهان در برنامه های آموزشی او با نام « پیشرفت و موفقیت در زندگی » و دیگر موضوعات با علاقه و کنجکاوی شرکت می کنند. مجموعه کتاب های سعادت یک مجموعه تک جلدی است که پنج کتاب درباره سعادت را درون خود دارد. رندی گیج ، طی سال ها مطالعه و تحقیق در دنیای شگفت انگیز موفقیت ، این پنج کتاب را نوشته است. کتاب اول : فراوانی و ثروت خود را باور کنید. کتاب دوم : ذهن سعادتمند. کتاب سوم : 7 قانون معنوی برای رسیدن به سعادت. کتاب چهارم : 37 راز سعادت .کتاب پنجم 101 کلید برای دست یابی به سعادت و موفقیت می باشد.

بخشی از مجموعه کتاب های سعادت :

کمر درد من پاسخی برای روابط و احساسات عاطفی ای بود که در آن زمان کم داشتم و در واقع علت آن ، ناتوانی من در دادن و دریافت کردن عشق بود. من نیز مانند بیشتر اعضای خانواده ام ، با در آغوش گرفتن ، محبت کردن یا گفتن جمله ی دوستت دارم ابراز علاقه نمی کردم و بعد از صرف چهار سال وقت و هزینه برای درمان کمر درد ، متوجه نکته ی خنده داری شدم …
هرگاه که می توانستم احساسات دیگران را قبول و عشق خود را ابراز کنم ، کمردرد من نیز از بین می رفت!

درباره ی رندی گیج نویسنده ی کتاب :

ندی گیج کیست؟
رندی پائول گیج Randy Paul Gage نویسنده، منتقد فکری، سخنران انگیزشی و یکی از لیدرهای فعال بازاریابی شبکه‌ای است. او متولد 1959 در امریکا است و در حوزه‌ی خلاقیت کسب و کار، اندیشه و تفکر خلاق فعالیت می‌کند. رندی در خانواده‌ی فقیری به دنیا آمد. مادرش بدون همسر و با درآمد بسیار ناچیز باید از عهده بزرگ کردن سه کودک بر می‌آمد. همین موضوع باعث شده بود تا آن‌ها سالها در فقر و فلاکت زندگی کنند.
کتاب‌های رندی گیج حالا به 25 زبان در سراسر دنیا ترجمه شده است، از جمله کتاب‌های او ریسک کردن یک ایمنی جدید و نابغه دیوانه‌اند که جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز هستند. رندی برای بیش از 2 میلیون نفر در بیش از 50 کشور سخنرانی کرده و عضو سخنرانان تالار مشاهیر وب‌سایت بزینس برای منزل می‌باشد.
دوران نوجوانی و اعتیاد رندی گیج
رندی به علت فقر و کمبودهای مالی زمانی که نوجوان بود و هنوز تجربه‌ای در زندگی نداشت به دام اعتیاد گرفتار شد. اعتیاد به مواد مخدر و الکل او را به سمت و سویی برده بود که رندی هم مواد مصرف می‌کرد و هم برای امرارمعاش خود از این راه کسب درآمد می‌کرد؛ اما این کار هم نتوانست آن درآمدی که رندی به دنبال آن بود را برایش تأمین کند. به همین دلیل به سمت جرم و جنایت رفت. گرفتاری‌های او تا جایی پیش رفت که رندی زمانی که 15 ساله بود به کارهای خلاف قانون رو آورد و درنهایت به جرم یک سرقت مسلحانه به زندان افتاد.
رندی گیج به دلیل اعمال خلاف قانون از دبیرستان اخراج شد. زندگی او دیگر به فساد و خلاف افتاده بود. درنهایت رندی که آن زمان سن کمی داشت به جرم شرکت در یک سرقت مسلحانه دستگیر و روانه زندان شد.
تغییر و تحولات رندی گیج
گاهی سیاه‌ترین نقطه‌ی زندگی انسان همان نقطه‌ی سفید شروع و تغییری است که تصورش را هم نمی‌کند. برای رندی هم این اتفاق افتاد. او در زندان با مردی آشنا شد که به استعداد ذاتی و نهان او پی برد. این مرد به رندی توضیح داد که تا حالا کسی را به‌اندازه‌ی او مستعد موفقیت ندیده است. او به رندی فهماند که اگر روش زندگی خود را تغییر دهد و قدم در مسیر مثبت بگذارد می‌تواند هر کاری را بااراده‌ی خود به بهترین شکل انجام دهد. همین هم شد. رندی استعداد درونی خود را کشف کرد و تبدیل به انسانی موفق شد.
تأثیر سخنان این مرد به شکلی بر رندی تأثیر گذاشت که زندگی او را دگرگون کرد؛ اما رندی رویاپردازی نکرد بلکه با تلاش و کوشش خود توانست از صفر شروع کند. او بعد از اینکه از زندان آزاد شد تفکرات جدید و تازه‌ای را هم از ذهن خود آزاد کرد تا آینده‌ای درخشان بسازد.
از کارگری و ظرفشویی
رندی گیج کار خود را از کارگری به‌عنوان ظرفشوی یک شیرینی‌پزی شروع کرد و تا مدتی به عنوان کارگر از کار کردن هیچ عاری نداشت. امروز که او یکی از مولتی میلیونرهای جهان است شاید باور این موضوع که رندی چنین گذشته‌ای داشته کمی تعجب‌انگیز باشد. همین فردی که روزی کارگری می‌کرد و خلاف قانون عمل می‌کرد حالا یک انسان خیرخواه و بشردوست است که توانسته زندگی خیلی از افراد را متحول کند.
رندی که حالا از طرف مردم لقب «ناپلئون هیل عصر جدید» را گرفته است به قدری موفق است که مؤلف پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان همچون: کتاب صوتی ۳۷ راز توانگری، کتاب علم بازاریابی شبکه‌ای، توانگری را بر خود پذیرا باشید، کتاب دایره اول، کتاب اولین حلقه، کتاب نبوغ دیوانه، موفقیت ذهن، ۷ قانون معنوی موفقیت و ۱۰۱ کلید برای موفقیت شما و … است. کتاب‌های او تا امروز به زبانهای: آلمانی، اسپانیولی، روسی، چینی، هلندی، نروژی، پرتغالی، کره‌ای، چک، اندونزیایی، هندی، اسلواکی، مقدونی و کرواتی ترجمه‌شده و جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های سال در کشورهای مختلف بوده است. کپسول صوتی نابغه دیوانه رندی گیج یکی از معروف‌ترین کتاب‌های او در ایران است.
رندی گیج به همه‌ی آرزوهایی که در زندگی داشته رسیده است؛ و حالا به سرتاسر دنيا سفر كرده تا مردم را در ساختن رؤياهايشان کمک کند. او می‌خواهد همه‌ی رمزها و شگردهایی که درباره‌ی موفقیت تجربه کرده است را با مردم جهان در میان بگذارد. زندگینامه رندی اگرچه گذشته‌ی خوبی نداشته است اما اکنون او مردی است که تصویر سلامتی را در ۴۷ سالگی در بهترین وضعیت جسمانی نشان می‌دهد. رندی بهترین امکانات رفاهی را دارد، بهترین خانه و ماشین و دو کمد بسیار بزرگ انباشته از لباس‌های گران‌قیمت طراحی‌شده توسط بزرگ‌ترین و مشهورترین طراحان ایتالیایی و فرانسوی دارد….
مجموعه کتاب های رندی گیج را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 300 g
ناشر

آثار برات

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

72.000 تومان

سود شما: 18.000 تومان

48.000 تومان

سود شما: 32.000 تومان

45.000 تومان

سود شما: 30.000 تومان

25.800 تومان

سود شما: 17.200 تومان