محمد پیامبری که باید از نو شناخت

80.000 تومان

نویسنده زندگانی حضرت محمد (ص) را از تولد تا وفات تشریح می کند و هرجا لازم است از قرآن و سایر کتب مرجع اسلامی بهره می برد.

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب محمد پیامبری که باید از نو شناخت :

ویرژیل گئورگیو که به عنوان عضو وزارت خارجه رومانی به عالیترین مقامات دنیایی رسیده بعد از استقرار رژیم کمونیستی در ان کشور ، به فرانسه مهاجرت کرده به عنوان یک نویسنده به شهرت جهانی دست یافته و مظاهر دنیایی را رها کرده ، به کسوت روحانیان مسیحی درآمده است. به نظر ما برای نوشتن این کتاب بایستی دچار انقلاب روحی و وجدانی بزرگی شده باشد و بی شک در نتیجه همین تحول روحی است که در می یابد پیامبر اسلام ص به عنوان یک انسان ، فرستاده خدا و راهبر است چه شخصیت بزرگ وشگفت انگیزی دارد وبه همین جهت است که احساس می کند زمانی فرارسیده که نه تنها اروپائیان و مسیحیان ، بلکه همه مردم دنیا باید ازتاریخ زندگانی پیامبر اسلام ص ، راه طولانی ، سخت وپرمشقت ، فداکاریها و از خود گذشتگیهای آن حضرت آگاه شوند و بکوشند بدور از پیشداوریهای مغرضانه وقضاوتهای غیر منصفانه که زاییده تبلیغات شوم دشمنان اسلام بوده و هست آن بزرگوار را از نو بشناسند.
کتاب محمد پیغمبری كه بايد از نو شناخت، از جمله آثاري است كه درباره پیامبر اسلام ص نوشته شده است و نويسنده کتاب، کنستان ویرژيل گئورگو، در بين نويسندگان اروپا – آمريكايي يكي از كساني است كه راجع به زندگي حضرت محمد (ص) به تحقيق و مطالعه پرداخته است. «محمد (ص) پيغمبري كه از نو بايد شناخت»، كتابي است در مورد زندگاني پيامبر (ص) در اين اثر بنابر آنچه كه در مقدمه آن با نام (درباره كتاب) آمده، قرآن و پيغمبر اسلام (ص) ومسلماناني كه به نسل جوان و سالخورده معرفي مي شود با آنچه از زمان ديگران تا كنون شنيده و خوانده شده فرق دارد. نويسنده سيره پيامبر (ص) را به صورت علمي و تحقيقي مورد بحث و بررسي قرار داده به طوري كه شخصيت جديد برجسته اي به پيغمبر اسلام و مسلمانان صدر اسلام داده يكي از خصوصيات اين كتاب آن است كه به صورت ساده و روان مطالب را آورده كه براي خواننده بسيار شيرين است به طوري كه از خواندن ملول و خسته نمي شود اين اثر توسط «ذبيح الله منصوري» به فارسي ترجمه شده است. محمد بن عبدالله يك رنجبر به معناي واقعي بود. دربين مشاهيري كه در دوره طفوليت و آغاز جواني رنج برده اند هيچكس را نمي توان يافت كه به اندازه پيغمبر اسلام در كودكي و جواني رنج برده باشد. وقتي پيغمبر مسلمين چشم به دنيا گشود پدرش را از دار دنيا رحلت كرده بود و…

قسمتی از کتاب محمد پیامبری که باید از نو شناخت:

محمدبن عبدالله (ص) یک رنجبر به معنای واقعی بود. در بین مشاهیری که در دوره طفولیت و آغاز جوانی رنج برده اند هیچ کس را نمی توان یافت که به اندازه پیغمبر اسلام در کودکی و جوانی رنج برده باشد.
من تصور می کنم یکی از علل این که در قرآن به دفعات توصیه شده نسبت به یتیمان و مساکین ترحم نمایند و از آنها دستگیری کنند همین بود که محمد بن عبدالله (ص) دوره کودکی را با یتیمی گذرانید و در آغاز جوانی بسیار بی بضاعت بود.
کتاب محمد پیامبری که باید از نو شناخت را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

توضیحات تکمیلی

وزن 766 g
ناشر

دانشیار

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

سخت

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

76.000 تومان

سود شما: 19.000 تومان

24.000 تومان

سود شما: 6.000 تومان

44.000 تومان

سود شما: 11.000 تومان

92.000 تومان

سود شما: 23.000 تومان