ملکه ویکتوریا

129.500 تومان

سود شما: 55.500 تومان

کتابی زیبا و جذاب اثر الیزابت لانفورد.

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

خرید کتاب ملکه ویکتوریا اثر الیزابت لانفورد

 

کتاب ملکه ویکتوریا نوشته الیزابت لانفورد(ترجمه ذبیح الله منصوری) که توسط نشر تاو به چاپ رسیده است.

گزیده ای از کتاب ملکه ویکتوریا: او بیش از شصت و سه سال ملکه بود و در تمام تاریخ بریتانیا طولانی‌ترین دورهٔ سلطنت را داراست. دورهٔ حکومت او با گسترش عظیم امپراتوری بریتانیا همراه بود. دورهٔ ویکتوریایی در اوج انقلاب صنعتی بود؛ دوره‌ای از تغییرات عظیم اجتماعی، اقتصادی و فناوری در پادشاهی متحد. ویکتوریا در ضمن آخرین فرمانروا از سلسلهٔ خاندان هانوفر بود.
نام شاهزاده خانم کوچک را ویکتوریا که مؤنث کلمه ی ویکتوری ( نامدارترین کشتی جنگی انگلستان بود که در جنگ ترافالکار فاتح شد) گذاشتند.
شاهزاده خانم ویکتوریا اولین کسی بود که در انگلستان، یعنی در کشوری که راه جلو گیری از مرض آبله در آن کشف شد مورد تلقیح قرار گرفت.(سال ۱۸۱۹ میلادی) دیگر کتاب های تاریخی…

 

بخشی از کتاب :

 

آلبرت در آن دانشگاه خوب تحصیل میکرد . هر زمان که احتیاج به تفریح پیدا میکرد در ساحل رودخانه رن به قدم زدن میپرداخت. آن قدر از تماشای مناظر ساحلی آن و کشتی ها که از رودخانه میگذشت لذت میبرد که متوجه گذشتن ساعات و خستگی خود نمیش. یک وقت متوجه میشد که آفتاب غروب کرد و او باید راهی طولانی را بپیماید تا به شهر برسد.
وقتی بزرگتر شد چون نقاشی را فراگرفته بود به جای راهپیمایی طولانی کنار رودخانه، سه پایه نقاشی خود را در نقطه ای قرار میداد. یکی از مناظر ساحلی را ترسیم میکرد. بعضی از ناخدایان و جاشوان کشتیها آن قدر او را دیده بودند که وقتی به وی می رسیدند با اشاره دست یا برداشتن کلاه با شاهزاده آلبرت تعارف میکردند. از نقاشی گذشته شاهزاده آلبرت اوقات فراغت خود را با موسیقی میگذرانید. پیانو را به خوبی میزد و با مهارت فلوت می نواخت…

 

کتاب ملکه ویکتوریا را به همراه تخفیف ویژه ی نشر آثار برات خریداری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

توضیحات تکمیلی

وزن 1066 g
ناشر

تاو

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

سخت

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

112.000 تومان

سود شما: 28.000 تومان

81.000 تومان

سود شما: 54.000 تومان

92.000 تومان

سود شما: 23.000 تومان