من پیش از تو آثار برات

66.000 تومان

سود شما: 44.000 تومان

از پرفروش ترین رمان های نیویورک تایمز

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب من پیش از تو کاری از انتشارات آثار برات :

کتاب هایی هستند که باید بی وقفه آن ها را خواند . پیشنهاد ما این است که باید کتاب من پیش از تو را با یک جعبه دستمال کاغذی فروخت. 
-تا به حال برایتان پیش آمده که هنگام نوشتن صحنه ای از کتاب هایتان خودتان هم گریه کرده باشید ؟ 
جوجو مویز :
اشک ، کلید احساسات انسان است. من اگر خودم هنگام نگارش صحنه ای دستخوش احساسات نشده و گریه نکرده باشم ، نمی توانم احساسات قهرمان داستان را هم نمایش بدهم و آن صحنه ارزش خود را از دست می دهد. من طوری می نویسم که خواننده در حین خواندن ، آن فضا و صحنه ها را بتواند حس کند. اگر صحنه ای بتواند مرا بگریاند ، به طور قطع می تواند در خواننده هم تاثیر بگذارد.

بخشی از کتاب من پیش از تو کاری از انتشارات آثار برات :

چرخ ولیچر به سمت من چرخید . صورتش را دیدم . از ته ریشی که داشت معلوم بود چند هفته ای است که اصلاح نکرده . از چشمانش چیزی خوانده نمی شد. دوباره پشتش را به من کرد. به سمت در رفتم و گفتم : میرم بیرون ببینم چیزی برای شست و شو هست ؟ از اتاق خارج شدم . قلبم به شدت می زد. وارد آشپزخانه شدم و نفس راحتی کشیدم . گوشی تلفن همراهم را درآوردم و پیامکی به خواهرم زدم.
-وحشتناکه . از من متنفره.
سریع جواب آمد :
-تازه یه ساعته که رفتی اونجا.آدم بزدل ضعیف ترسو ! پدر و مادرمون نگران مخارج خانه اند . بچسب به کارت و به دستمزدش فکر کن . می بوسمت.
بادی توی لپ هایم انداختم و تلفن همراهم را خاموش کردم. رفتم توی حمام سراغ لباس های کثیف. لباس ها را داخل ماشین لباس شویی گذاشتم و شروع به خواندن دفترچه ی راهنمای ماشین کردم . نمی خواستم اشتباهی کلیدی را بزنم یا کاری کنم که ویل یا خانم ترینر مثل افراد احمق به من نگاه کنند…
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
من پیش از تو / جوجو مویز / ترجمه لیلی قاسمی – اعظم قاسمی / سایز رقعی / جلد شومیز / داستان عاشقانه / انتشارات آثار برات / تخفیف ویژه 

توضیحات تکمیلی

وزن 404 g
ناشر

آثار برات

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

24.000 تومان

سود شما: 16.000 تومان

81.200 تومان

سود شما: 34.800 تومان

60.800 تومان

سود شما: 15.200 تومان