مهارت های تندخوانی

%20 تخفیف

روش های مؤثر برای افزایش سرعت خواندن،درک مطلب و یادآوری

لطفا صبر کنید...

مهارت های تندخوانی

%20 تخفیف

روش های مؤثر برای افزایش سرعت خواندن،درک مطلب و یادآوری

دسته بندی : روانشناسی
  • ناشر : بو کتاب
  • نویسنده : تونی بازان
  • سایز کتاب : رقعی
  • نوع جلد : شومیز
  • تعداد صفحات : 256
  • نوبت چاپ : چاپ سوم
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر مهارت های تندخوانی مبلغ 18,000 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
90,000
%20

72,000

تومان

محصولات مرتبط

درباره ی کتاب:

افزایش سرعت خواندن، صرفه جویی در وقت، پیشرفت و حفظ درک مطلب، تقویت دایره واژگان و دانش عمومی؛ و نهایتا افزایش اعتماد به نفس اهداف اصلی کتاب تندخوانی “تونی بازان” است. کسی که با ورزشکان المپیک، دانشجوها و اشخاص برجسته و مشهور کار کرده تا به آنها یاد دهد که چگونه قدرت ذهنی شان را افزایش دهند.

سیم آدام،رکوردار تند خوانی جهان:«کسای که خواهان مطالعه و یادگیری موثرتری هستند بدون شک به این کتاب نیاز خواهند داشت.» آیا تاکنون سعی کرده اید که سرعت خواندن،درک مطلب و مهارت های یادگیری خود را به طور چشمگیری افزایش دهید؟ این کتاب بخشی از مجموعه رویکردهای انقلاب تونی بازان که شامل کتاب پر فروش نقشه ذهنی میشود و کتاب عملی برای آن دسته از افرادی که خواهان دستیابی به تمام این اهداف هستند.تند خوانی سبب میشود: سریع تر و خلاقانه تر فکر کنید. یادداشت های موثرتری بردارید به راحتی امتحانات را پشت سر بگذارید. در زمان صرفه جویی کنید…


بخشی از متن کتاب:

بهترین نور برای مطالعه ، نور طبیعی روز است. پس تا جایی که ممکن است میز یا محل مطالعه شما باید نزدیک پنجره باشد. اگر چنین شرایطی را در اختیار ندارید یا نور کم است ، چراغ باید بالای شانه ی مخالف سمتی که می نویسید باشد ، تا نور زیاد و سایه پرهیز شود. چراغ های رومیزی اگر در جای درستی نباشند،ممکن است باعث ضعیفی چشم شوند.نور چراغ باید طوری باشد که متنی که داریم می خوانیم به اندازه ی کافی روشن باشدو همچنین نباید آنقدر روشن باشد که یک تضاد بین روشنایی برگه و محیط وجود داشته باشد. نور نباید به صورت مستقیم برروی کتاب بتابد و علاوه بر چراغ رومیزی بهتر است یک نور متعادل در کل اتاق وجود داشته باشد. به طور خلاصه ، باید نور به اندازه کافی ، نه زیاد و نه کم باشد.این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

ناشر بو کتاب
نویسنده تونی بازان
سایز کتاب رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 256
نوبت چاپ چاپ سوم