مهر مادر

11.200 تومان

سود شما: 2.800 تومان

چهل روایت از ارادت شهدا به مادرشان حضرت زهرا (س) و عنایت حضرت به شهدا

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب مهر مادر :

«مهر مادر (چهل روایت از ارادت شهدا به مادرشان حضرت زهرا (س) و عنایت حضرت به شهدا)»، کاری از گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی است که روایت دلدادگی و توسل شهدای ۸ سال دفاع مقدس به حضرت فاطمه زهرا (س) را از زبان بازماندگان آنان بازگو می‌کند:
عبدالله عاشق واقعی حضرت بود. در ایام فاطمیه سال ۱۳۶۵ مجروح و سریع به بیمارستان منتقل شد. در آنجا آن‌قدر ماند تا روز شهادت حضرت زهرا (س) فرارسید و آن‌گاه به سوی مادر پر کشید.
شهید حجت الاسلام شیخ رحمت‌الله میثمی در فرازهایی از وصیتنامه‌اش می‌گوید:
بدانید پیروزی و موفقیت شما در این دنیا بسته به عشق و دوستی شما نسبت به امام زمانتان است.
آن‌ها که عاشق مهدی (عج) هستند دیگر به هیچ چیز عشق نمی‌ورزند. تنها غم و ناراحتی آن‌ها دوری از معشوق و اینکه چرا بیشتر آقا را دوست نمی‌دارند است.
دلی که عشق مهدی (عج) در آن باشد هیچ وقت پیر نمی‌شود.
فرج امام زمان (عج) فرجی است که موجبات شادمانی حضرت زهرا (س) را فراهم می‌کند. و دل داغدیدهٔ بهترین زنان عالم را بعد از سال‌های مدیدی شادمان می‌کند.
ای خدا یاری کن در عشق او بسوزیم و بگرییم. ای خدا کوتاهی‌های ما را دربارهٔ او ببخش.

امام خمینی رحمة الله علیه در صحیفه نور راجع به وجود نورانی و ملکوتی حضرت زهرا می فرمایند: « من راجع به حضرت صدیقه سلام الله علیها خود را قاصر می دانم که ذکری بکنم فقط اکتفا می کنم به یک روایت که در کافی شریفه است و با سند معتبر نقل شده است و آن روایت این است که حضرت صادق سلام الله علیه می فرماید: فاطمه سلام اله علیهابعد از پدرش 75 روز زنده بودند و در این دنیا بودند و حرن و شدت برایشان غلبه داشت و جبرئیل امین می آمد خدمت ایشان و به ایشان تعزیت عرض می کرد. ظاهر روایت این است که در این 75 روز مراوده ای بوده است. یعنی رفت و آمد جبرئیل زاید بوده است و گمان ندارم که غیر از طبقه اول انبیای عظام درباره کسی اینطور وارد شده باشد که در ظرف 75 روز جبریل جبرییل امین رفت و آمد داشته است. مساله آمدن جبرئیل برای کسی یک مساله ساده نیست. خیال نشود جبرییل برای هر کسی می آید و امکان دارد بیاید و مقام جبرییل که روح اعظم است حتی درباره ائمه هم من ندیده ام.که وارد شده باشد اینطور که جبرییل بر آنها نازل شده باشد,فقط این است که برای حضرت زهرا سلام الله علیها است که آنکه من دیده ام که جبرییل به طور مکرر در این 75 روز وارد می شده و مسائل آتیه ای که بر ذریه او می گذشته است, آن مسائل را می گفته استو حضرت امیر هم ثبت می کرده است. در هر صورت من این شرافت و فضیلت را از همه فضائلی که برای حضرت زهرا سلام الله علیها ذکر کرده  اند … بالاتر می دانم.

کتاب حاضر ترجمان محبت بی انتهای رزمندگان و شهدای پرافتخار و گم نامی است که در جذبه مغناطیس وجود نورانی حضرت مادر صدیقه طاهره سلام علیها آنچنان سوختند تا وجودشان در جذبه مهر او ذوب گشت. چه قدر فرزند شهید داری مادر …

کتاب مهر مادر را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 200 g
ناشر

نشر شهید ابراهیم هادی

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

60.000 تومان

سود شما: 15.000 تومان

72.000 تومان

سود شما: 18.000 تومان

80.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان

6.000 تومان

سود شما: 1.500 تومان